کادو روز مادر چی بخرم ؟؟؟؟؟

کادو روز مادر چی بخرم ؟ در پاسخ به این سوال فقط پیشنهاد خرید انواع و اقسام هدیه روز مادر و زن کافی به نظر نمی‌رسد بلکه حداقل باید به دنبال قواعدی کلی بود و با دانستن آن قواعد، هدیه روز مادر را تهیه کرد.

هنوز که هنوز است انتخاب هدیه روز مادر یکی از دغدغه‌های رایج در هنگام فرا رسیدن این مناسبت زیباست.گاهی نیز انواع و اقسام کالاهای لوکس و زیبا انتخاب هدیه روز مادر را دشوارتر کرده و ما را حسابی گیج می‌کند.قصد دارم درجواب سوال هدیه روز زن و مادر چی بخرم ؟!به جای معرفی کالاهای مختلف به معرفی انواع علایق مادران بپردازم تا شما خود با کشف تیپ شخصیتیِ مادر عزیزتان هدیه متناسب با روحیه و علایق او را به راحتی تشخیص دهید!

هدیه روز مادر و هدیه روز زن

قبل از شروع بد نیست بدانید که اخیراً طبق یکی از نظرسنجی‌ها‌ی به عمل آمده‌ در انگلستان حدود ۳۸ درصداز مادران بریتانیایی گفتند که هدیه‌ای را که به مناسبت روز مادر دریافت کرده‌اند نمی‌پسندند!

از سوی دیگر، گل، کیک و شیرینی به ترتیب بیش‌ترین طرفداران را به عنوان هدیه روز مادر دربین مادران بریتانیایی داشت و نکته‌ی عجیب این بود که حدود ۵ درصد از مادران پرسش‌شونده گفتندکه ترجیح خاصی برای دریافت هدیه روز مادر ندارند!برخی از مادران مذکور نیز بهترین هدیه روز زن و مادر را یک روز خواب راحت و یا وقت‌گذرانیِ بدون دغدغه و استرس ذکر کردند.

هر کشور و منطقه‌ای بنا بر آداب و رسوم و فرهنگ خود می‌تواند سلایق مادرانه‌ی متفاوتی داشته باشد،اما ما صرف‌نظر از این تفاوت‌های منطقه‌ای و فرهنگی راهی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که در همه‌ جا برای انتخاب هدیه روز مادر و زن جوابگوست!

شما می‌توانید مادر خود را در یکی از تیپ‌های علاقمندی‌ِ گفته شده در زیر بیابید و بنا برتیپ شخصیتی او یکی از هدایایی را که پیشنهاد شده برایش تهیه کرده و یا خود هدیه‌ی مناسب‌تری بر طبق نوع علاقمندی‌های او بیابید.

هدیایی که هر مادری می پسندد

یک سری هدایا وجود دارد که به سلیقه و علاقه مادران ربطی ندارد و همه مادران از آن ها لذت می برند.اول از همه یادتان باشد، مادر عاشق فرزندش است.همین که در کنار او باشید و به او سر بزنید، موجب شادی او می شود. حتی اگر از شما دلگیر باشد،

مطمئن باشید عذر خواهی شما را می پذیرد.

مناسب ترین هدیه روز زن و مادر

یک روزتان را وقف مادرتان کنیدهدیه روز مادر – یک روز با مادریک روز خود را به مادر اختصاص دهید و با او بیرون بروید.

مشغله و گرفتاری های خود را برای یک روز هم شده کنار بگذارید و به خدمت مادر بروید.این خودش ۸۰ درصد کار است. آنجا برای ۲۰ درصد بقیه اش برنامه ریزی کنید.مثلا با او به یک گردش داخل شهر بروید. به دیدن موزه ها و پارک ها یا سینما بروید. اگر دوست دارداز بستگان کسی را ببیند (مثلا خواهر یا برادرش) او را همراهی کنید.

شاید دلتنگ گذشتگان باشد؛ یک سفر به بهشت زهرا می تواند حال او را بهتر کند.او را به یک ناهار خوب و سبک دعوت کنید.حتما می پرسید هدیه روز زن و مادر چی بخرم ؟ حتما لازم نیست کادو بخرید. می توانید یک یادگاریاز این روز به او بدهید. حتی در حد یک عکس از این روز٫ مطمئن باشید این یکی از هدیه هایی است که هیچ وقت فراموش نخواهد کرد.

لیست هدیه روز زن و مادر

آشتی کنیدآشتی کردن با مادراگر بین شما و مادرتان کدورتی هست، در اولین فرصت برای آشتی پیش او بروید.

اگر کدورتی بین شما و مادرتان وجود دارد، منتظر روز مادر یا روز تولدش نشوید.همین امروی یک گل و کادو به دست بگیریدو به دیدن او بروید. حتی اگر فکر می کنید در موضوع اختلاف حق باشماست، از حق خود بگذرید.بدانید مادر شما در طول زندگی اش خیلی بیشتر از اینها برای شما از حق خود گذشته است.

آشتی کردن با مادر

گل و کیک و شیرینیکیکک هدیه به مادر – کیک تولد مادر

کمتر کسی را سراغ دارم که از گل، کیک و شیرینی بدش بیاید. شاید مادر شما رژیم یا پرهیزی در مصرفکیک و شیرینی داشته باشد ولی از شیرینی مناسب رژیمی خوشحال می شود.حتی اگر خود مادر هم شیرینی نخورد، بردن جعبه شیرینی در خانواده، خوشحالی و هیجان همه حاضزان-مخصوصا بچه ها- را برمی انگیزاند.از سایت کیک ساز (همین سایت) می توانید کیک مخصوص مادرتانرا طراحی کنید و سفارش دهید در زمان مورد نظر شما به دست مادرتان برسد.

کیک هدیه به مادر

هدیه برای مادران با سلیقه های مختلفدر ادامه به پیشنهاد هدیه های مناسب برای مادران با سلیقه ها و علایق مختلفمی پردازیم.

مادران ساده و بی تکلف

اگر مادر عزیز شما مادری ساده و بی‌تکلّف است می‌توانید با نوشتن و یا خواندن یک شعر و یاجمله‌ا‌ی محبت‌آمیز به مناسبت روز مادر شاهد پرشدن چشمان او از اشک شوق باشید. می‌توانیدبرای چنین مادر بی‌نظیری یکی از هدایای زیر را انتخاب کنید و یا کلاً هدیه‌ای برگزینید که در آن نفس صمیمیت و صفا مهم‌تر باشد، مثلاً:

جعبه‌ای پر از شکلات که بر روی آن پیغامی محبت‌آمیز نوشته شده باشد- یک قاب عکس زیباشامل عکس شما و مادرتان به همراه گلی که بیش‌تر دوست دارد- کیک تصویری که تصویر شما و مادرتاندر یک سفر خوش بر روی آن نقش بسته باشد.

 

مادران پرمشغله‌تر از حد معمول

بسیارند مادرانی که در آرزوی استراحت و لذت بردن از زندگی هستند.این مادران دایم در تقلا و استرس بوده و یک لحظه آرام وقرار ندارند. اگر چنین مادر فداکاری داریدمی‌توانید برای هدیه روز زن و مادر او را به یک هتل خوب ببرید! بله، تعجب نکنید، بگذارید لااقل یک روز در یک هتل خوب استراحت کندو از زندگی لذت ببرد! و یا او را به عضویت باشگاه‌هایی مانند باشگاه “یوگا” درآورید تا به منظور تمدد اعصاب و رهایی از استرس به او کمک کرده باشید.

مادران عاشق طبیعت

اگر مادری دارید که به سیاحت و رفتن به دامن طبیعت علاقه‌ی زیادی دارد.می‌توانید ایده‌هایی در رابطه با طبیعت را برای هدیه روز مادر و زن در نظر بگیرید. به عنوان مثال شما قادریدبرای مادرتان باغچه‌ای کوچک در بالکن خانه بسازید که در آن بعضی از سبزیجات یا گیاهان آپارتمانی را پرورش دهدو یا باغچه‌ای برای پرورش گل‌هایی که آن‌ها را بیش‌تر دوست دارد بسازید.

البته خیلی احتمال دارد همین الآن بالکن شما پر از گلدان باشد. پس حالا می توانیدیک چیزی به آن مجموعه اضافه کنید.مثلا یک گلدان زیبا، یا یک گیاهی که می دانید مادر به دنبال خریدش بوده ولی فرصتش پیش نیامده.

یا حتی خریدن لوازم کمکی مقل بیلچه، دستکش، آبپاش یا اسپری و یا مکمل های گیاهی که البته بایددر یک بسته بندی زیبا قرار گیرد. شاید یک پیشنهاد بهتر خرید وسایلی باشد که بتواند مشکل آبیاری گیاهانرا حل کند تا مادر با خیال راحت به مسافرت بیاید. مثل سیستم های آبیاری قطره ای که تایمر دارند،یا ازتفاده از دانه های ژله ای که آب را در خود ذخیره می کنند.

 

مادران هنردوست

اگر مادری دارید که از آثار هنری خیلی خوشش می‌آید و در کل به ظرایف اشیاء و محیط اطراف خیلی حساس است،می‌توانید هدیه‌ای در رابطه با تابلوهای نقاشی، صنایع دست‌ساز و حتی سازهای دکوراتیو را برایش در نظر بگیرید.

او می‌تواند تابلوی نقاشیِ تهیه شده توسط شما را در اتاق خواب یا هر نقطه‌ای از خانه بیاویزد وهدیه‌اتان برایش هدیه‌ای ماندگار باشد. هم‌چنین می‌توانید مادران هنردوست را به نمایشگاه،تئاتر یا یک کنسرت موسیقی که مدت‌هاست آرزوی رفتن به آن‌جا را دارد ببرید. این نیز می‌تواند یک هدیه‌ی متنوع و جالب برای روز مادر باشد.

یا کیف ها و لباس های دست دوز و رنگی برای آن ها تهیه کنید.شاید خرید ابزاری که تاحالا مادر شما از آن استفاده نکرده و فکر می کنید می تواند به آن علاقه مند شود،تغییری در حال او ایجاد کند. مثلا یک ساز موسیقی جدید شاید او را عاشق موسیقی کند،یا یک بوم و لوازم نقاشی، هنر خفته او را شکوفا کند.

 

مادران ورزش دوست یا ورزش کار

هدیه تولد برای مادران ورزشکاربرای مادران ورزشکار، می توانید هدایای ورزشی بگیرید

اگر شما مادری دارید که به تنهایی یا با دوستانش به سالن‌ها یا استخرهای ورزشی رفت‌و‌آمد داردبرای او آن عده از وسایلی را به عنوان هدیه روز مادر و زن بخرید که بتواند در رابطه با ورزش مورد علاقه‌اش از آن‌ها استفاده کند:

ساک ورزشی- لباس گرم‌کن – لباس حرارتی- کفش ورزشی و سایر اشیایِ مرتبط با ورزش از این زمره‌اند.شاید هم بتوانید برای هدیه روز زن و مادر یک اشتراک یک ساله از باشگاه یا استخر نزدیک محل سکونت او برایش بخرید.البته بهتر است قبل از خرید اشتراک، یکی دو بار برای او بلیت باشگاه یا استخر را تهیه کنید و پس از استفاده نظر او را جویا شوید. شاید اینجوری غافلگیری (سورپرازش) کم شود، ولی احتمال اینکه مادر از هدیه شما استفاده نکند کمتر می شود.

 

هدیه مادران مذهبی تر

هدیه روز مادر – زیارت امام رضاهدیه روز مادر، زیارت امام رضا (عکس آقای علی ضیا مجری تلویزیون و مادرش)

خب شاید برای خیلی از مادران، هیچ هدیه ای به اندازه زیارات اماکن متبرکه لذت بخش نباشد.مثلا می توانید برای هدیه روز زن و مادر ترتیب یک سفر برای زیارت امام رضا (ع) را بدهید. یا حتی یک سفر یک روزه به یک امامزاده نزدیک رو، دور هم درنظر بگیرید.

حتما خودتان مادر را همراهی کنید و اگر می توانید نزدیکان را مثل پدر یا خواهر و برادر ها را به این سفر دعوت کنید.

 

هدیه برای مادران کارمند

هدیه مادران کارمندمادران کارمند و شاغل

مادرانی که بیرون از خانه کار می کنند، وقت کمتری برای انجام امور خانه دارند و همیشه با عجله ازسر کار خود به منزل می آیند تا چیزی عقب نیافتد. برای این مادر ها، کمک هدیه خیلی مفیدی هست.مثلا می تونید بگید ظرف ها رو یه مدتی شما می شورید، یا ماشینش رو ببرید تعمیرگاه یا کارواش اساسی (کلا خانم ها با تعمیرگاه مشکل دارند و اگر این کار رو براش بکنید کمک بزرگی بهش کردید).یا براش کتاب های صوتی توی زمینه مدیریت و بهره وری بگیرید.

 

هدیه برای مادران نوستالژیک

برای بعضی از مادران، زیباترین هدیه، هدیه‌ایست که خاطرات گذشته را برایشان زنده کند.می‌توانید هدیه‌ای را تدارک ببینید که مربوط به ایامی باشد که با مادرتان به سر برده‌اید و یا او از آن ایام خاطرات بسیار خوشی دارد.می توانید برای هدیه روز زن و مادر با یک عکس خاطره‌انگیز در درون قاب عکسی زیبا و یا حتی نقش و نوشته‌ای خاص وخاطره‌انگیز بر روی یک لیوان نیز می‌توانید مادر احساساتی و نازنینتان را شاد کرده و لحظات خوبی را برایش فراهم کنید.

 

هدیه برای مادرانی که از فرزندانشون دورند

هدیه برای مادران دور از بچه هاهدیه به مادرانی که از فرزندانشون دور هستند

برخی مادران به خاطر شرایط کاری، تحصیلی یا زندگی فرزندانشون از اونها دور می شوند.یک هدیه مناسب برای اون ها تهیه ابزار مناسب برای برقرار کردن ارتباط مستقیم و آسان با فرزندانشون هست.البته فقط خریدن مثلا یک گوشی تلفن هوشمند کافی نیست. شما باید راه حل رو براشون تهیه کنید نه ابزار رو.حتما نرم افزار با کیفیت مناسب این کار روی دستگاهی که خریدید نصب کنید.نرم افزار باید روی گوشی بقیه بچه ها که قراره با مادر صحبت کنند نصب باشه و البته دسترسی با اینترنت داشته باشند.

مطمئن بشید کار با نرم افزار به اندازه کافی ساده هست و احتیاج به فیلتر شکن یا تنظیمات خاص نداره.با گذاشتن آیکن مناسب روی صفحه و تنظیمات لازم، به مادر یاد بدید چطوری با حد اکثر ۳ یا نهایتا ۴ دکمه تماس برقرار کنه.

 

هدیه های جالب مخصوص روز زن

۱٫ دسته گل روز زن

گل یکی از بهترین و زیباترین هدیه های روز زن می باشد، شما با دادن گل به مادر، همسر و خواهر خود به آن ها نشان می دهید که نقش مهمی در زندگی شما دارند و برای شما عزیز و با ارزش هستند.

یک دسته گل زیبا انتخاب کنید و آن را در روز زن به همسر، مادر، خواهر و یا دختر خود هدیه کنید

۲٫ طلا و جواهرات روز زن

طلا و جواهرات یکی دیگر از هدایای پیشنهادی ما برای هدیه روز زن و مادر می باشد، شما می توانید یک سرویس طلا، گردنبند، دستبند، گوشواره و انگشتر را در روز زن به همسر خود هدیه کنید.

 

۳٫ کتاب

اگر همسر شما به کتاب خواندن علاقه دارد می توانید تعدادی کتاب های موفقیت، رمان و یا کتاب آشپزی را به عنوان کادو روز زن به او هدیه کنید.

 

۴٫ کیک و شکلات روز زن

کمی خلاقیت به خرج دهید و در روز زن همسر، مادر، خواهر و دختر خود را به یک کیک یا جعبه ی شکلات غافلگیر کنید.

 

۵٫ گل و گیاه زینتی خانگی

همه ی زن ها گل و گیاه زینتی را دوست دارند شما می توانید تعدادی از این گیاهان زینتی خانگی را انتخاب کنید و در روز زن به همسر یا نامزد خود بدهید.

 

۶٫ عطر و ادکلن زنانه

عطر و ادکلن زنانه یکی از هدایای شیک برای روز زن محسوب می شوند، یک عطر یا ادکلن را که دارای بویی ملایم است انتخاب کنید و در روز زن به همسر خود هدیه کنید.

 

۷٫ لوازم خانه و آشپزخانه

خیلی از زن ها بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می کنند اگر لوازم آشپزخانه یا خانه ی شما قدیمی و فرسوده شده اند می توانید به عنوان هدیه روز زن و مادر یکی از ضروری ترین وسایل را بخرید و به او هدیه کنید.

 

۸٫ ساعت مچی

 

۹٫ کیف پول، کیف و کفش

یکی دیگر از پیشنهاد های ما برای هدیه روز زن این است که ست کیف پول، کیف و کفش و یا هر کدام را جدا بخرید و به زن زندگی خود هدیه کنید.

 

۱۰٫ گوشی موبایل یا کاور گوشی موبایل

اگر می توانید پول زیادی هزینه کنید، گوشی موبایل هوشمند هم یکی از هدایای مناسب روز زن می باشد. /هدیه روز زن و مادر

 

 ۱۱٫ بلیط سینما یا موزه

شما می توانید در روز زن همسر، مادر، خواهر و دختر خود را غافلگیر کنید و آن ها به موزه یا سینما ببرید.

۱۲٫ لباس روز زن

یکی دیگر از پیشنهاد های ما به شما این است که لباس خواب و یا یک لباس شب شیک را به عنوان هدیه روز زن و مادر به همسر خود بدهید.

 

۱۳٫ صبحانه یا شام رمانتیک

اگر می خواهید یک هدیه رمانتیک و فراموش نشدنی را به همسر خود بدهید می توانید صبح زود از خواب بیدار شوید و یک صبحانه برای او تدارک ببینید و یا شب او را به یک رستوران مجلل ببرید و در کنار هم دو نفره شام بخورید.

 

۱۴٫ ست لوازم بهداشتی زنانه

 

۱۵٫ ست لوازم آرایشی

 

هدیه روز زن و مادر چی بخرم؟

و همچنین از هدایای دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خیلی از خانم ها عاشق ظروف زیبا هستند. سرویس ظروف چینی می تواند هدیه بسیار خوبی برای آنها باشد.
به ویژه انواع باکیفیت ایرانی مانند چینی زرین را می توان با قیمتی بسیار مناسب تهیه کرد.

 

با یک تاب ریلکسیشن یا صندلی تابی او را سوپرایز کنید.

 

کالای خواب نو و باکیفیت خوابی لذت بخش تر برای او به ارمغان آورد. یک جفت بالش طبی،
یک ست روتختی جدید و زیبا یا یک تشک خوش خواب راحت و باکیفیت هدیه ای ماندگار و کاربردی است.

 

اگر اهل سفر است یک کیف یا چمدان خاص و منحصر به فرد برای سفر می تواند هدیه هیجان انگیزی باشد.

 

اگر عاشق حیوانات است و همیشه دوست داشته یک حیوان خانگی داشته باشد و زمان کافی
و فضای مناسب نیز در خانه دارید، خرید حیوان خانگی مورد علاقه اش ایده ی خوبی است.

 

اگر عاشق وسایل دکوری است، یک تابلو زیبا یا مجسمه یا هر وسیله دکوری می تونه
خوشحالش کنه ولی حتما دقت کنید که با دکوراسیون خانه و بقیه لوازم هماهنگی داشته باشه.

 

زیورآلات هدیه مناسب برای روز زن

خانم ها مخصوصا خانم های جوان اکثرا عاشق زیورآلات هستند. ساعت، دستبند، انگشتر، و گردنبند،از زیورآلات و اکسسوری های محبوب خانم ها هستند. این زیورآلات همیشه چشم خانم ها را به خودخیره می کند و یک هدیه بسیار خاصی است که برای همیشه به یادگار می ماند.

اما ۱۵ پیشنهاد دیگر برای هدیه روز مادر یا زن

۱فشار سنج:

بیشتر آدم ها از میانسالی به بعد، دچار بیماری فشار خون میشوند و پزشک به آن ها توصیه می‌کند
به طور مرتب فشار خون شان را کنترل کنند. اگر مادر شما هم دچار این مشکل است یک دستگاه فشار خون برایش تهیه کنید.

فشار سنج در انواع جیوه ای، عقربه ای و دیجیتالی مچی و بازویی در بازار موجود است.
کار با فشار سنج های دیجیتالی راحت تر است اما فشار سنج های جیوه ای و عقربه ای دقت بیشتری دارند.

با یک آموزش ساده و کمی تمرین و دقت می‌توانید فشار خون مادرتان را اندازه گیری کنید یا این کار را به خود او بیاموزید.

 

۲گلوکومتر

دیابت یکی از بیماری های شایع در ایران و جهان است. اگر مادر شما هم بیماری قند دارد، می‌توانید
برایش گلوکومتر برای هدیه روز زن و مادر این دستگاه را بخرید تا بتواند قند خونش را به طور مرتب چک کند. دستگاه های گلوکومتر موجود در بازار،
اندازه های متفاوتی دارند ولی به طور معمول، این دستگاه ها به اندازه یک کف دست هستند و اغلب با باتری کار می‌کنند.
بهتر است دستگاه هایی را انتخاب کنید که دقت بالاتری دارند و پیش از خرید، بد نیست با پزشک معالج مادرتان هم مشورت کنید.

۳دستگاه تصفیه هوا:

اگر مادرتان مشکل تنفسی دارد یا مبتلا به آسم و آلرژی های تنفسی است، می‌توانید برای او
یک دستگاه تصفیه هوا خریداری کنید و با این کار، هوای اتاقی را که او بیشتر ساعات روزش را
در آن می‌گذراند تصفیه کنید تا آرامش بیشتری برای او فراهم شود.

۴ترازو:

اگر مادرتان اضافه وزن دارد، با خرید یک ترازو برای اندازه گیری وزن می‌توانید مادرتان را در رسیدن به
وزن ایده آل تشویق کنید. با این کار، او می‌تواند وزن اش را به طور مرتب در خانه کنترل کرده و با آگاهی از کوچک ترین تغییرات وزنی، رژیم و فعالیت بدنی مناسبی انتخاب کند. 

 ۵لوازم و تجهیزات ورزشی:

یکی دیگر از گزینه هایی که با آن می‌توانید به حفظ سلامت مادرتان کمک کنید و او را به
فعالیت بیشترو کاهش وزن تشویق کنید و برای هدیه روز زن و مادر  تهیه کنند ، وسایل و لوازم ورزشی است؛ مثلا با خرید کتانی و کفش
مناسب پیاده روی و یک دست لباس مناسب می‌توانید او را به پیاده روی منظم تشویق کنید.
وسایلی مانند تردمیل و دوچرخه ثابت هم برای افرادی که توان راه رفتن و فعالیت بیرون از خانه را ندارند، مفید است.

 

 ۶آب میوه گیری، مخلوط کن، بخارپز، ماهی تابه های دردار و چیزهایی از این قبیل:

 همه خانم ها در سنین بالا باید مراقب رژیم غذایی شان باشند تا مشکلات ناشی از فشار خون، قند،
چاقی و یائسگی را کنترل کنند. مصرف آب میوه و سبزی های گوناگون برای همه اعضای خانواده
به خصوص افراد مسن، مفید است. پس یک گزینه دیگر برای هدیه به مادرتان می‌تواند آب میوه گیری یا مخلوط کن باشد.

همین طور وسایل و لوازمی مانند بخارپز و ماهی تابه های دردار که می‌توان با روش سالم تری
غذا را در آن ها تهیه کرد؛ گزینه های خوبی هستند. در ماهی تابه های دردار که از جسن چدن هستند،
می‌توان غذا را بدون استفاده از روغن و در زمان کمتری آماده کرد و این، قدمی مثبت در راستای حفظ سلامت افراد خانواده است.

 

  ۷ماشین ظرف شویی:

 بیشتر خانم ها ظرف شستن را کاری سخت و تکراری می دانندو شما می‌توانید با خرید یک
ماشین ظرف شویی، آن ها را خوشحال کنید. نکته ای که باید هنگام خریدتان به آن توجه داشته باشید،
میزان استفاده از این وسیله است. اگر تعداد افراد خانواده کم است، بهتر است ماشین ظرف شوی های کوچکتری را انتخاب کنید.

 

 ۸مایکروفر:

 تهیه و گرم کردن غذا در مایکروفر برای سالمندان نیز آسان است. این وسیله با قابلیت پخت غذا
در زمان بسیار کم برای افرادی که دچار پا درد و زانو درد هستند و نمی‌توانند مدت طولاتی
پای اجاق گازبایستند بسیار مناسب است. استفاده از این وسیله برای افراد مبتلا به آلزایمر
که ممکن است فراموش کنند شعله زیر غذا را خاموش کنند نیز مناسب است.

 

 ۹بلیت استثنایی:

 بلیت مسافرت به شهر یا کشوری که مادرتان به آن علاقه دارد نیز هدیه خوبی است؛
چه یک سفر زیارتی باشد، چه یک سفر سیاحتی. بیلت فیلم، تئاتر یا یک برنامه موسیقی زنده
که فضایی شاد و مفرح دارد نیز می‌تواند خوب و دلچسب باشد.

 

  ۱۰کتاب:

کتاب، هدیه ای فرهنگی و ماندگار است که با هزینه کمتری می‌توانید آن را تهی کنید.
البته باید بدانید همسر یا مادرتان به چه کتاب هایی علاقه دارد. بیشتر خانم ها به کتاب های آموزش
آشپزی و شیرینی پزی علاقه دارند و با خرید این کتاب ها، هم آن ها را خشوحال می‌کنید هم خودتان در آینده از نتایج این کتاب، بهره مند می‌شوید.

 

 ۱۱سلامت:

 یکی از موضوعاتی که بیشتر خانم ها خیلی به آن اهمین می‌دهند، سلامت است.
با خرید کتاب ها و اشتراک مجله هایی که اطلاعات مفیدی درباره ارتقای سلامت و تغذیه و تناسب اندام ارائه می‌کنند،
می‌توانید علاقه تان را به مادر یا همسرتان نشان دهید  و هدیه روز زن و مادر را تهیه کنید و از این طریق به آن ها بگویید که چقدر سلامت شان برای شما اهمیت دارد.

 

 ۱۲طلا و جواهر:

 اگر مشکل مالی ندارید، می‌توانید برای هدیه روز زن و مادر بروید سراغ طلا و جواهر .کمتر خانمی هست که از طلا خوشش نیاید.
جواهراتی با سنگ های تزیینی مانند فیروزه و عقیق انتخاب خوب هستند؛ به شرطی که با سلیقه هدیه گیرنده هم سازگار باشد.

 

 ۱۳سکه طلا:

 سکه طلا یکی از هدایای مرسومی است که می‌توان با هر هزینه ای آن را تهیه کرد؛ ربع، نیم یا تمام.

 

 ۱۴کارت هدیه :

 کارت های اعتباری هدیه بانک ها هم از گزینه های رایج هدیه به عزیزانی هستند که دوست شان دارید.
اگر نمی‌دانید فردی که می‌خواهید به او هدیه بدهید به چه چیزی بیشتر نیاز دارد و چه چیزی بیشتر به کارش می‌آید،
بهتر است سراغ این کارت ها بروید. این طوری او می‌تواند خودش تصمیم بگیرد که چه طور این مبلغ را هزینه کند.

 

 ۱۵گل:

 می‌گویند بوی گل همیشه به دست کسی که گل را هدیه می‌دهد،‌ می‌ماند. شما با هر هزینه ای می‌توانید گل بخرید.

گل های شاخه ای ارزان قیمت و سبد ها و جعبه های گل و انواع گل های نادر با قیمت های بالا را بسته به

مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، انتخاب کنید و این سبد یا شاخه گل را درکمال

ادب و احترام با بوسه بر دستان مهربان مادرتان و گفتن جمله زیبای « دوستت دارم،‌ مادر!» به او تقدیم کنید.

فقط فراموش نکنید که در پاسخ به سوال کادو و هدیه روز زن و مادر چی بخرم ؟! حرف اول را تطابق هدیه شما با روحیه و علایق مادرتان می‌زند. روز مادر همیشه مبارک و موفق باشید!

دکتر رقیه عمرانی سایکولوژیست

    ۹۶/۱۲/۱۴

    ۱۲:۳۰

    Last updated on


    به اشتراک بگذارید: