هدایا

امتیازات

+ 115

دکتر مریم نظری

دکتر مریم نظری

آخرین فعالیت: 12 ماه قبل

افتخارات

+ 5

اطلاعات پایه

نام ونام خانوادگی :

مریم نظری

جنسیت :

زن

شهر محل طبابت :

اطلاعات تخصصی پزشک

تحصیلات :
زمینه تخصصی :
آدرس مطب :

چهارراه شهرداری.جنب تاکسی سرویس اصفهان.ساختمان کارون1.طبقه فوقانی دندانپزشکی ماهان.مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی دکتر مریم نظری

درباره پزشک :

دکتر مریم نظری
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
فارغ التحصیل دانشگاه تهران

ساعات حضور در مطب و مراکز درمانی :
تلفن مطب :

42642572(031)

درصد تخفیف به رزرو از طریق داک تاپ :

10%

بیمه های طرف قرارداد :

اطلاعات تخصصی پزشک

ثبت نوبت

نقشه

هدایا

خرید هدیه

لطفا فرم زیر را بدقت پر نموده و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به در گاه بانک جهت پرداخت هدایت شوید. توجه کنید چنانچه اطلاعات شما ناقص و نادرست باشد، و یا در صورتی که پزشک مربوطه مایل نباشد، هدیه شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.

شاخه گل رز شاخه گل طلایی

سوالات و نظرات

۱۰ Responses to “مریم نظری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نجف آباد”

 1. باعرض ادب واحترام.
  بنده مدت ۹ماه پیش دیسک l4-l5کمرم راعمل بازانجام دادم که متاسفانه نتیجه ی خوبی حاصل نگردید
  وباگرفتن عکس جدیدبه قول دکترجراحم دیسکم دوباره بیرونزدگی جزیی پیداکرده که قبل ازعمل فقط پای
  راستم مشکل داشت ولی الان ۲تاپاهایم دچاردردوتیرکشیدن درناحیه مفصل لگن وران ونیزگزگزومورمورشدن
  گردیده،بامراجعه به پزشک طب فیزیکی شهرمان ایشان لیزرپرتوان راپیشنهادفرمودند.خانم دکترلطفاراهنمای
  فرمایید.باتشکر

  لینک به نظر
  • سلام.در مواردی که جراحی انجام می شود باز باید بعد از عمل یک سری موارد رعایت شود بویژه باید از انجام فعالیتهای سنگین پرهیز شود .با توجه به اینکه دیسکتون خفیف گزارش شده می توان از درمانهای غیرجراحی مثل لیزر پرتوان استفاده کرد که باعث تسکین دردتان می شود. در کنار این روشها انجام ورزشهای تقویتی عضلات ستون فقرات و ورزشهایی مثل شنا یا حتی راه رفتن در استخر می تواند بسیار مفید واقع شود.

   لینک به نظر
  • دکتر مریم نظری

   سلام.شرح حالتان کامل نیست.منظور از پارگی رگ زانو احتمالا پارگی رباطهای زانوست که بسته به شدت ان ممکن است درمانهای غیرجراحی یا جراحی توصیه شود.برای انجام معاینات و بررسیهای دقیق توصیه میشود که بیمارتان نزد متخصص طب فیزیکی مراجعه کنند .

   لینک به نظر
 2. باسلام و احترام
  بنده ۲۳ سالمه و حدودا ۴ماه است ک از درد مزمن مچ رنج میبرم و طبق تشخیص مبتلا ب سندروم دکرون شده ام اخیرا از تزریق کورتیکواستروئید هم استفاده کرده ام و همچنان درد ادامه دارد و در جلوی دستم برجستگی استخوانی مشهود است که احساس میکنم منشا درد عمقی از آن بوده و به روی دستم تیر میکشد (mri و رادیوگرافی نرمال است) درمان این درد مزمن چیست؟ آیا با برداشتن ضایعه فوق الذکر درد من کاهش می یابد؟؟؟

  لینک به نظر
 3. با سلام واحترام
  بنده خانمی ۲۳ساله هستم ک پس از گذشت ۴ماه از سابقه تروما به ناحیه مچ و دریافت درمانهای مختلف شامل آتل و گچ و فیزیوتراپی و کاردرمانی همچنان درد مزمنی درحین فعالیت متوجه مچ و شستم میشود ک اخیرا با تشخیص دکرون تزریق کورتون انجام دادم لازم به ذکرست برآمدگی استخوانی در جلوی مچ دستم در سمت رادیال مشهودست ک خودم منشا درد عمقی را در این نقطه میدانم (mri و رادیوگرافی ام نرمال است) با توجه به شغل یدی بنده خواستم نظر شمارا پیرامون درمان بدانم
  متشکرم

  لینک به نظر
  • دکتر مریم نظری

   با توجه به نرمال بودن ام ار ای و رادیوگرافیتون احتمال وجود ضایعات استخوانی و کیستهای گانگلیونی و بیماری کین باخ که احتمالش بعد از تروما مطرحه رد می شود. با توجه به منشا این درد در سمت رادیال همان احتمال تنوسینوویت دکرون بیشتر مطرحه.استفاده از مچ بند را ادامه دهید و در صورت ادامه درد تا یک ماه دیگه به پزشک معالجتان مجددا برای مشورت مراجعه کنید.

   لینک به نظر

پاسخ دهید