جینسینگ استفاده کردم و دچار تپش قلب بالای۱۲۰تا به همراه گر گرفتگی شدید شدم.البته قبل از …


  • سلام.من یه مدت قرص جینسینگ استفاده کردم و دچار تپش قلب بالای۱۲۰تا به همراه گر گرفتگی شدید شدم.البته قبل از اون گاهی اوقات تپش قلب داشتم و به شدت وزن کم میکردم برا همین سراغ این مکمل رفتم.بعد به دکتر مراجعه کردم و تیروئیدم رو لمس کردن گفتن احتمالا مشکل از تیروئید باشه اما تو ازمایش تی اس اچ تو رنج نرمال بود و ۱.۷بود.کلسترول بالای ۲۰۰بود.بعد از قطع کردن جینسینگ علائم تپش قلب مداوم و گر گرفتگی بر طرف شد اما همچنان عدم‌تمرکز و از دست دادن وزن هست.به نظرتون مشکل اصلی تپش قلب در اثر جینسینگ و پرخوری بوده و نباید دوباره استفاده کنم؟

    لینک به نظر

    • سلام. داروی جینسینگ بیشتر باعث “کاهش”‘ اضطراب و تپش قلب میشود.
      گاهی و در بعضی افراد، تپش قلب ناشی از آن اتفاق می افتد.
      علایمی که بعد قطع دارو، همچنان باقی است، مربوط به جینسینگ نیست!
      به هرحال، بهترهست که در مورد علائم تان، با متخصص داخلی، مشورت کنید.

      لینک به نظر