هستم ۳۷ساله.و دانش آموخته کارشناسی ارشد سال ۸۷ از دانشگاه بوعلی-همدان.ولی بیکار و طبیعتا افسرده با …


 • سلام آقای دکتر یوسفی
  بیماری هستم ۳۷ساله.و دانش آموخته کارشناسی ارشد سال ۸۷ از دانشگاه بوعلی-همدان.ولی بیکار و طبیعتا افسرده
  با وجود بیکاری هیچ وقت نومید نشدم و جویای کار بودم.از مطالعه دریغ نمیکردم و گهگاهی به مسافرت میرفتم.البته به دلایل افسردگی متوسط که داشتم قرص دولوکستین و بوپروپیون هم مصرف میکردم.وظاهرا درمانم جواب داده بود.
  از پاییز سال قبل افسردگی من برگشت و تشدید یافت.ضمنا وسواس فکری هم بهش اضافه شد.پزشک من در طی ۶ماه قرص هایی نظیر اس سیتولاپرام و سرترالین و آلونتا تجویز کرد.اما متاسفانه بدتر از حال قبل شدم.و با تجویز دولوکستین +و بوپروپیون حال من نسبتا بهبود یافت.اما اخیرا باز همان افسردگی ها به سراغم امده.هرشب گریه میکنم.در مورد وسواس فکری اضافه کنم مثلا من یبوست شدید دارم و فکر اینکه نکنه بیماری خطرناکی داشته باشم منو اذیت میکنه و دست از سرم بر نمیداره.دکتر یوسفی.من وافعا نمیدونم دیگه چکار کنم.شمارو بخدا کمک کنید.ایا بیماری مانند من داشتید.امید به بهبودی من هست؟من از شهرستان شمالی هستم.وحاضرم تهران هم نزد شما بیام.

  لینک به نظر

  • سلام
   بیماری شما ظاهراً افسردگی همراه با علایم وسواسی است.این اختلالات قابل درمان هستند اما. یقینا نیاز به پیگیری و تداوم درمان دارد.فکر می کنم بهتر است در محل اقامت خود نزد روانپزشک مراجعه کنید و درمان و نتایج آن را با پزشکتان در میان بگذارید.
   خوشبختانه این اختلالات معمولا به درمان دارویی پاسخ می‌دهند و جای امیدواری زیادی وجود دارد.

   لینک به نظر