سوم دبیرستان برای امتحانش استرس شدید گرفت و بعد دچار اکسیزوفرنی شد الان ۲۵ سالشه و …


 • سلام خسته نباشید.من برادرم سوم دبیرستان برای امتحانش استرس شدید گرفت و بعد دچار اکسیزوفرنی شد الان ۲۵ سالشه و ۱۰ سال به بیماری دچاره .دکتر دنیل لاج تو تکزاس گفتن با پیوند سلول بنیادی میشه این بیماران خوب بشن.ما میتوانیم به آمریکا هم بریم برای درمان .ویک شوک الکتریکی هم هس اونم تو آمریکا .ففط میخوابیم خوب بشه .توروخدا کمکم کنید

  لینک به نظر

  • با سلام و تشکر از تماستون

   درمان قطعی سایکوز با کمک پیوند سلول های بنیادی در حد یک ادعا بوده و به همین جهت به شما توصیه می کنم درمان برادرتان را تحت نظر متخصص روانپزشکی که تخصص روان درمانی با بیماران روانپریش نیز دارند ادامه دهید. تا آن جایی که من سراغ دارم در ایران متخصصین متبحری در این زمینه هستند. اگر نیاز به گرفتن شوک نیز باشد، باز هم امکانش در ایران هست مگر آن که انتخاب شخصی شما و یا خانواده چیز دیگری باشد.

   اگر هم تمایل به ادامه درمان برادر در امریکا را دارید، می توانید از روانکاوان لکانی که با سایکوز نیز بسیار کار می کنند بنا به ایالتی که مقصدتان هست کمک بگیرید. البته در صورتی که وضعیت عمومی ایشان اجازه انجام صحبت درمانی را می دهد. به عبارتی در کنار دارو درمانی توصیه من به بیمار شما بهره جستن از روان درمانی نیز هست.

   درمان اسکیزوفرنیا که یکی از انواع سایکوز است درمانی طولانی مدت بوده که به توانا کردن شخص در انجام کارهای روزانه و احیانا تحولاتی در زندگیشان در آینده کمک خواهد کرد.

   می توانید از مقالاتی که در رابطه با سایکوز و یا جنون در این سایت منتشر می کنم برای آشنایی بیشتر با این مقوله بهره ببرید.

   سپاس

   لینک به نظر