ونیر پرسلنی

ونیریک لایه بسار نازک پرسلنی می باشد که برای تصحیح شکل یا رنگ دندان به سفارش دندانپزشک توسط لابراتور دندانپزشکی ساخته می شود. آنها به سطح بیرونی دندانها می چسبند تا یک لبخند جذاب ایجاد کنند. ونیرها می توانند بطور کامل شکل لبخند را تغییر دهند. آنها اغلب جایگزین کراونها می شوند و راه حل مناسبی در دفع برخی از مشکلات دندانی می باشند. آنها از ماندگاری بالا و چندین ساله برخوردارند و به شما یک لبخند زیبا و طولانی مدت را اهدا می کنند. البته همانند بیشتر ترمیم­های دندانی، ونیرها نیز دائمی نیستند و پس از مدتی نیاز به تعویض دارند
موارد کاربرد ونیرپرسلنی

۱-دارای زیبایی( برای ایجاد یک لبخند زیبا، سفید ویک دست)

۲-تصحیح شکل دندان­های بدشکل

۳-تصحیح دندانهایی که دچار بهم ریختگی در قوس فکی شده­اند.

۴- تصحیح دندانهای شدیداً بدرنگ

۵-تصحیح دندانهایی که خیلی بزرگ یا خیلی کوچکند.

۶-رفع فضاهای نازیبا بین دندانها

۷-تصحیح ترک خوردگی و لب پر شدن دندانها

چگونه ونیرپرسلنی ساخته می شود

ساخت ونیرپرسلنی به دو جلسه زمان نیاز دارد. این درمان بدون انجام بی حسی صورت می گیرد. در ابتدا رنگ مناسب و مورد نظر بیمار با تبادل نظر بین دندانپزشک و بیمار انتخاب می شود . سپس دندانها بطور خیلی جزئی تراش می خورند و فضای لازم برای گذاشتن ونیر روی آنها ایجا می شود. سپس یک قالب از دندان­های بیمار گرفته می شود. در جلسه دوم دندان­ها با مواد مخصوصی تمیز می شوند تا قابلیت چسبندگی ماندگار با ونیر را پیدا کنند. سپس چسب ونیر بر روی ونیر و سطح دندان گذاشته شده و بعد با دقت ونیر روی دندان گذاشته می شود و از یک نور ملایم آبی رنگ جهت سفت کردن چسب ونیر استفاده می شود.
در پایان مراقبتهای لازم برای حفاظت از ونیر به شما آموزش داده می شود رعایت این موارد به همراه نخ دندان و مسواک زدن و معاینات مکرر دوره­ای سبب ماندگاری طولانی مدت این ونیرها می شود.

همین امروز یک وقت ملاقات از ما بگیرید تا از وضعیت سلامت دهان خود باخبر شوید ما سعی می کنیم لبخند رضایت را برلبانتان بنشانیم.به خاطر داشته باشید دندانها شما همین امروز نیاز به توجه شما دارند.

تماس با ما

تلفن ثابت ۰۶۱۳۲۲۳۱۳۳۹

همراه ۰۹۳۹۶۸۹۱۷۳۷۸

ایمیل Ahvazdandan @ yahoo. Com

وبلاگ ahvazdandan.blogfa.com

۹۳/۱۰/۲۸

۱۰:۰۵

Last updated on


به اشتراک بگذارید: