متخصصان دندانپزشکی [۷۳]

drmohammadiasl

پس از گذراندن شش سال دوره عمومی دندانپزشکی و ارائه پایان نامه , فارغ التحصیل شده و با مدرک دکترای دندانپزشکی کلیه خدمات عمومی دندانپزشکی را ارائه می‌نماید. از جمله انواع ترمیم‌های دندانی , روت کانال تراپی, ارتودنسی‌های ثابت و متحرک, ساخت انواع پروتزهای دندانی , جراحیهای دهان و دندانها , تشخیص و درمان بیماریهای دهان و دندان.

تعدادی از رشته‌های تخصصی دندانپزشکی به شرح زیر می باشد:

اندودنتیکس (تخصص درمان ریشه دندان)
تخصصی از دندانپزشکی است که علوم پایه و کلینیکی آن شامل تشخیص، پیشگیری و درمان بیماریها وصدمات پالپ و بافتهای اطراف ریشه مرتبط با پالپ می باشد. درمان پالپ دندان با نامهای روت کانال، اندو ، عصب کشی و … شناخته می‌شود که این معمولترین درمانی است که توسط متخصصین این رشته انجام می‌شود. بیان اینکه دندانی احتیاج به معالجه ریشه دارد و یا به اصطلاح عامیانه عصب کُشی یا عصب کِشی شود در بسیاری از بیماران ایجاد هراس و اضطراب می‌کند و اغلب ترس آنها ناشی از مطالب نادرستی است که در این زمینه شنیده‌اند. بسیاری از بیمارانی که جهت خلاصی از درد فوراً اقدام به کشیدن آن نموده اند، بعداً پشیمان شده و آرزو می‌کنند که ای کاش با معالجه ریشه، دندان را نجات داده بودند. خصوصاً آنهایی که جهت جایگزینی آن دندانها با پروتزهای ثابت از هزینه گران این خدمات آگاهی می‌یابند. وظیفه متخصصان این رشته درمان‌های پیچیده ریشه است . اگر دندان‌های شما کانال‌های مسدودی داشته باشند و یا به شدت انحنا داشته باشند و یا احیانا دندان شما سوراخ شده باشد، متخصصان درمان ریشه می‌توانند دندان شما را به بهترین صورت ممکن درمان کنند. همچنین گاهی نیاز به قطع ریشه دندان شما و یا عصب‌کشی آن از ته ریشه دندان و درون لثه است که در این صورت، این متخصصان به شما بهترین کمک را می‌کنند.

ارتودنتیکس (متخصص ارتودنسی)
این تخصص بخشی از دندانپزشکی است که در ارتباط با کنترل، هدایت و تصحیح بافتهای دهانی صورتی در حال رویش یا بالغ می‌باشد مثل وضعیتهایی که نیاز به جابجایی دندانها دارد، تصحیح روابط نامناسب فکی و دندانی، تنظیم و تصحیح روابط بین دندانها و استخوانهای سر و صورت. مسئولیت اصلی ارتودنتیست، تشخیص، پیشگیری، تفسیر و درمان انواع جفت شدن غلط دندانها و تغییرات بافتهای مجاور آنها می‌باشد. شما می‌توانید وقتی کودک شما شش ساله شد و پا به مدرسه گذاشت او را برای چکاپ اولیه پیش این متخصص ببرید. او به شما خواهد گفت که آیا فرزند شما در آینده نیاز به ارتودنسی کردن دندان‌هایش دارد و یا نه. همچنین اگر شما بالای ۲۰ سال سن دارید و از نامرتبی دندان‌هایتان گله دارید می‌توانید با کمک این متخصص و بستن سیم و براکت روی دندان‌هایتان آنها را ردیف و مرتب کنید. متخصصان این رشته در ردیف کردن دندان‌ها قبل و بعد از جراحی‌های فک و صورت هم تبحر دارند.

ایمپلنت دندانی(کاشت دندان)
اگر شما یک یا چند دندان خود را از دست داده باشید و یا کاملا بدون دندان باشید، می توانید برای جایگزینی دندان های از دست رفته، از ایمپلنت استفاده نمایید. ایمپلنت دندانی بخشی است که به عنوان ریشه دندان در داخل استخوان فک قرار می گیرد و تاج دندان روی آن بازسازی می شود.

پریودنتیکس (تخصص بیماریهای لثه و بافتهای نگه دارنده دندان)
این تخصص به پیشگیری و درمان بیماریهای بافتهای حمایت کننده مجاور دندانها و حفظ سلامت، عملکرد و زیبایی این ساختارها (لثه، استخوان فک و …) می‌پردازد. مراقبتهای لازم بعد از جراحی لثه و کشیدن دندان، پریودونتیت (پیوره)، لثه سالم , ژنژیویت (آماس لثه) و جرم گیری و همچنین بیماریهای لثه در این تخصص دنبال می‌شود.

پرستودنتیکس (تخصص پروتزهای دندانی)
شاخه‌ای از دندانپزشکی است که به بازسازی و حفظ عملکرد دهان، راحتی، سلامتی و زیبایی بیمار می‌پردازد. بازسازی و ترمیم دندانهای طبیعی و یا جایگزینی دندانها و بافتهای فکی- صورتی از دست رفته با جایگزینهای مصنوعی، در حیطه عملکرد این رشته است. این تخصص در دو بخش پروتز ثابت و پروتز متحرک است.

پاتولوژی فک و دهان و صورت (آسیب شناسی)
علمی است که علت، ویژگیها، نحوه عملکرد و تأثیربیماریهای مرتبط با ناحیه فک و دهان و صورت را کشف و بررسی می‌نماید. کار در این رشته شامل تحقیق وتشخیص بیماریها با استفاده از معاینات کلینیکی، رادیوگرافی، میکروسکوپی، بیوشیمیایی و … می‌باشد. تخصصی از دندانپزشکی است که با تهیه و تفسیر تصاویر و اطلاعات بااستفاده از اشعه‌های تابان به تشخیص و کنترل بیماریها و ناهنجاریهای فک و دهان و صورت می‌پردازد. توانایی متخصصان این رشته، بررسی‌ های میکروسکوپی نمونه‌ های برداشته شده از ضایعات دهان، فک و صورت از لحاظ تشخیص انواع بدخیمی، سرطان و سایر ناهنجاری ‌های بافتی می ‌باشد. اگر شما خدای ناکرده تومور و یا کیستی در فک و صورت و یا اطراف دندان ‌های تان داشته باشید، متخصص جراحی فک و صورت پس از برداشتن و خارج کردن آن، نمونه ‌ای از این بافت‌ ها را برای متخصص آسیب ‌شناسی فک و صورت می‌ فرستد که با بررسی آزمایشگاهی از سرطانی نبودن آن مطمئن شوند.

جراحی فک و دهان و صورت
تخصصی در دندانپزشکی است که شامل تشخیص، جراحی و درمانهای کمکی بیماریها، صدمات و نقایص عملکردی و زیبایی بافتهای نرم و سخت ناحیه دهان و فک و صورت می‌باشد. فک پایین شما بیش از حد بیرون زده است و یا فک بالای تان در صورت تان فرو رفته به نظر می ‌رسد؟ در این صورت یک متخصص جراحی فک و دهان و صورت می ‌تواند به شما بهترین خدمات جراحی را ارایه دهد تا زیبا شوید. جراحی دندان‌ های عقل نهفته و نزدیک عصب، و دندان ‌های نا به‌ جا روییده را هم می ‌توانید به این متخصصان بسپارید.

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
تخصصی در دندانپزشکی است که به امر ترمیم و بازسازی دندانهای طبیعی و تأمین زیبایی ظاهری دندانهای فرد می‌پردازد. ارتودنسی، انواع ترمیم‌های دندانی، ترمیم همرنگ دندان، سفید کردن دندانها. این متخصصان به درمان‌های خاص و پیچیده «تاج دندان» از دو جنبه برگرداندن عملکرد صحیح و تامین زیبایی می‌پردازند. «لامینیت» نمونه‌ای از درمان‌های زیبایی می‌باشد که توسط متخصصان این رشته انجام می‌پذیرد. فراموش نکنید این رشته این روزها طرفداران زیادی دارد و اگر شما بخواهید لبخندی زیباتر داشته باشید، می‌توانید با کمک این دندانپزشکان زودتر به هدفتان برسید. سفید کردن دندان‌ها، لامینیت، روکش‌های چینی، اصلاح طرح لبخند از توانایی‌های این متخصصان است.

دندانپزشکی کودکان
یک تخصص دندانپزشکی است که محدوده آن را سن فرد تعیین می‌کند. پیشگیری و درمان بیماریهای دهان و دندان از دوران نوزادی و کودکی تا بلوغ به عهده متخصص این رشته است. کودکان نیازمند مراقبتهای ویژه سلامتی نیز توسط متخصص این رشته درمان می‌شوند. همچنین دندانهای شیری، عادت مکیدن انگشت و پستانک، سیلانت (مواد مسدودکننده شیارهای دندان)، فضانگهدار و روکش دندان شیری (SSC) جزو این بخش است. این شاخه تمرکز خود را بر روی رشد کودک/نوجوان، صدمات بیماری‌ها و پیشگیری از وقوع آنها، مدیریت و روانپزشکی کودکان و بقیهٔ جنبه‌های این شاخه قرار می‌دهد.

تشخیص و بیماریهای دهان
تخصصی در دندانپزشکی است که به امر تشخیص ناهنجاریها و بیماریهای بافتهای نرم و سخت دهان می‌پردازد. این بیماریها ممکن است ویژه حفره دهان باشد و یا بخشی از یک بیماری عمومی که علایم آن در ناحیه دهان بروز کرده است. آفت کوچک، گازگرفتگی گونه، بوی بد دهان، خشکی دهان، تغییرات دهانی همراه با افزایش سن، فلوروزیس، دندان قروچه (براکسیزم)، سرطان دهان و … در این شاخه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

متخصص بیماری‌های دهان و دندان
این دسته از متخصصان در واقع به بررسی و تشخیص بیماری‌های دهان، فک و صورت و ارتباط آنها با سایر دستگاه‌های بدن می‌پردازند. این افراد در واقع «متخصصان داخلی» در دندانپزشکی می‌باشند. اگر شما ضایعه‌ای سفید و یا قرمز و یا پلاک و برجستگی مانند آن در دهانتان داشته باشید که دندانپزشکان عمومی متوجه نشوند که آن ضایعه دقیقا چه بیماری است، این متخصصان به شما کمک می‌کنند تا آن را بشناسید و درمان کنید. در واقع آنها در تشخیص ضایعات دهان و دندان تبحر خاصی دارند.

متخصصان جراحی لثه
این تخصص هم از تخصص‌هایی است که ممکن است زیاد به آن نیاز پیدا کنید. اگر شما بخواهید «ایمپلنت» بگذارید و یا لثه‌هایتان را که در اثر پیری و یا بیماری تحلیل رفته‌اند جراحی کنید، باید پیش این دسته از متخصصان بروید. این افراد در تشخیص بیماری‌های لثه هم به شما کمک شایانی خواهند کرد.

تخصص دندانپزشک عمومی بیمارستانی
فارغ التحصیل این رشته با فعالیتهای دندانپزشکی مرتبط با بیمارستان مثل کنترل بیماران اورژانس و تروما، کشیکهای شبانه و غیره آشنا میشود.

لیزر در دندانپزشکی
لیزر به معنای نور تقویت یافته است که با تشدید میزان انتشار انرژی تابشی ایجاد می شود. این نور ناحیه درمان را استریلیزه کرده و قادر به منقعد ساختن خون است. در نتیجه می توان به وسیله لیزر عمل جراحی را بدون خونریزی و عفونت انجام داد. بسیاری از جراحیها با بکارگیری لیزر بدون نیاز به بی حسی صورت می گیرد و بدین ترتیب زمان نشستن بیمار روی صندلی دندانپزشکی کاهش می یابد.تأثیر لیزر روی بافت های سخت و نرم بسته به طول موج لیزر انتخابی، متفاوت است. توانایی امواج لیزر با توجه به کاربرد آن و نوع بافت تنظیم می شود. دندانپزشک باید آمادگی لازم را با گذراندن دوره های متعدد آموزشی لیزر در دندانپزشکی کسب نموده و اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را مطالعه نماید. در حین کار با لیزر برای حفظ ایمنی باید از عینک محافظ استفاده شود.
چنانچه شما هم پزشک هستید، جهت افزودن نام خود به این لیست عضو داک تاپ شوید:

Untitled-1

کانال دندانپزشکی
برای عضویت در کانال دندانپزشکی داک تاپ کلیک کنید

تصویر پروفایلنام و نام خانوادگیمدرک تحصیلیشهرهاتخصصامتیاز داک تاپمقالاتسوالات و نظراتپاسخ هامطالب ارسالی
دکتر مسعود شهابیان دکتر مسعود شهابیان فلوشیپخرم آبادایمپلنت دندانی-پروتزهای دندانی455419596 4
دکتر حمیدرضا محمدی اصل دکتر حمیدرضا محمدی اصل فلوشیپخرم آبادایمپلنت دندانی-پروتزهای دندانی423399186 4
دکتر محمد شوریابی دکتر محمد شوریابی دکترااهوازبیماریهای دهان و تشخیص143153325 0
دکتر محمدرضامنصوری راد دکتر محمدرضامنصوری راد متخصصآبادانپریو دانتیکس8804820 0
دکتر زهرا راستگو دکتر زهرا راستگو متخصصآبادانپریو دانتیکس8804820 0
دکتر وحید رضا حسینی دکتر وحید رضا حسینی متخصصمشهدجراحی دهان وفک وصورت780685 0
دکتر مهدي كدخدازاده دکتر مهدي كدخدازاده متخصصتهرانجراحی لثه402204 4
دکتر بابک عموئیان دکتر بابک عموئیان متخصصبابلجراحی لثه3701710 0
دکتر زهرای دکتر زهرای متخصصرشتدندانپزشکی ترمیمی36840 0
دکتر كتايون كاشاني دکتر كتايون كاشاني متخصصرشتدندانپزشکی ترمیمی36840 0
دکتر سيد اميد كيهان دکتر سيد اميد كيهان متخصصاصفهان-یزدجراحی پلاستیک بینی و صورت-جراحی دهان وفک وصورت18070 11
دکتر محمود وطن پور دکتر محمود وطن پور متخصصتهراندندانپزشکی ترمیمی17241 3
دکتر ابوالفضل شفیعی سورک دکتر ابوالفضل شفیعی سورک متخصصیزددندانپزشکی اطفال16021 12
دکتر عبدالمحمد گچ کوبان دکتر عبدالمحمد گچ کوبان متخصصاهوازارتودانتیکس13054 0
دکتر محمد رضا حمیدانی دکتر محمد رضا حمیدانی متخصصگرگاندندانپزشکی ترمیمی12063 0
دکتر مجید نصیری دکتر مجید نصیری متخصصگرگاندندانپزشکی ترمیمی12063 0
دکتر زینب دکتر زینب فلوشیپاصفهان-مبارکهایمپلنت دندانی-دندانپزشکی ترمیمی9052 0
دکتر داود نيكبخت دکتر داود نيكبخت فلوشیپاصفهان-مبارکهایمپلنت دندانی-دندانپزشکی ترمیمی9052 0
دکتر محمدعباس عبدالصمدی دکتر محمدعباس عبدالصمدی فلوشیپتهرانایمپلنت دندانی9210 0
دکتر امير جلال عباسي دکتر امير جلال عباسي متخصصتهرانجراحی دهان وفک وصورت7070 0
دکتر امین خلیل نژاد دکتر امین خلیل نژاد متخصصیزدجراحی لثه6022 0
دکتر کامران ازادبخت دکتر کامران ازادبخت متخصصگرگانارتودانتیکس6022 0
دکتر سمانه مهویدی زاده دکتر سمانه مهویدی زاده متخصصگرگانارتودانتیکس6022 0
دکتر شهرزاد جوادی نژاد دکتر شهرزاد جوادی نژاد متخصصاصفهاندندانپزشکی اطفال5050 0
دکتر مسعود شهباز دکتر مسعود شهباز متخصصتهرانایمپلنت دندانی-جراحی لثه4021 0
دکتر bahar دکتر bahar متخصصمشهدایمپلنت دندانی-جراحی لثه4021 0
دکتر دامون شهرکی دکتر دامون شهرکی متخصصبیرجندارتودانتیکس4040 0
دکتر امیر بلوچ دکتر امیر بلوچ متخصصقمارتودانتیکس4040 0
دکتر محمود پور غزنین دکتر محمود پور غزنین متخصصقمارتودانتیکس4040 0
دکتر حسین اخوی زادگان دکتر حسین اخوی زادگان متخصصقزوینپروتزهای دندانی4100 0
دکتر رمضان جعفری دکتر رمضان جعفری متخصصتهرانجراحی دهان وفک وصورت3011 0
دکتر سیامک شایان امین دکتر سیامک شایان امین متخصصایلامجراحی دهان وفک وصورت3011 0
دکتر ساره مشاوري نيا دکتر ساره مشاوري نيا متخصصتهراندندانپزشکی اطفال3011 0
دکتر حميد ملك زاده دکتر حميد ملك زاده متخصصتهرانجراحی دهان وفک وصورت3011 0
دکتر عبدالمجید احمدزاده دکتر عبدالمجید احمدزاده متخصصمشهدایمپلنت دندانی-جراحی لثه3011 0
دکتر وحید دهقان منشادی دکتر وحید دهقان منشادی متخصصایلامجراحی دهان وفک وصورت3011 0
دکتر مهروز ارشادی دکتر مهروز ارشادی دکتراکاشانبیماریهای دهان و فک و صورت3030 0
دکتر مصطفي اكبري دکتر مصطفي اكبري متخصصتهراندندانپزشکی اطفال3030 0
دکتر حمید ولی زاده مقدم دکتر حمید ولی زاده مقدم متخصصتهرانجراحی دهان وفک وصورت3030 0
دکتر mmm دکتر mmm فلوشیپاصفهاندرمان ریشه3030 0
دکتر حميدرضا توكلي دکتر حميدرضا توكلي متخصصتهرانجراحی دهان وفک وصورت3030 0
دکتر شیرین علیان دکتر شیرین علیان متخصصتهراندندانپزشکی اطفال3030 0
دکتر سعید نعمتی انارکی دکتر سعید نعمتی انارکی متخصصتهراندندانپزشکی ترمیمی2010 1
دکتر کاووس قاجار دکتر کاووس قاجار متخصصتهراناندودانتیکس2020 0
دکتر فرحناز دادگر دکتر فرحناز دادگر متخصصزاهداناندودانتیکس2020 0
دکتر بهنام خرمی دکتر بهنام خرمی متخصصاصفهانجراحی دهان وفک وصورت2020 0
دکتر هومن ابراهیمی دکتر هومن ابراهیمی فلوشیپتهرانبیماریهای دهان و فک و صورت2020 0
دکتر دکتر متخصصسنندججراحی دهان وفک وصورت2020 0
دکتر محمدرضا قریب دکتر محمدرضا قریب متخصصتهراندندانپزشکی اطفال2020 0
دکتر سارا قدیمی دکتر سارا قدیمی متخصصتهراندندانپزشکی اطفال2020 0
دکتر کمال فرجی دکتر کمال فرجی متخصصسنندججراحی دهان وفک وصورت2020 0
دکتر محمد علي اوصياء دکتر محمد علي اوصياء متخصصتهرانبیماریهای دهان و تشخیص1010 0
دکتر محمد مهدی مختاری اردکان دکتر محمد مهدی مختاری اردکان متخصصتهراندرمان ریشه1010 0
دکتر سودابه سادات سجادی دکتر سودابه سادات سجادی متخصصاراکارتودانتیکس1010 0
دکتر حمید سرلک دکتر حمید سرلک متخصصتهراندندانپزشکی اطفال1010 0
دکتر احسان صانعی دکتر احسان صانعی متخصصتهرانارتودانتیکس1010 0
دکتر والح توکلی دکتر والح توکلی دکتراتهرانایمپلنت دندانی-پروتزهای دندانی-دندان پزشکی عمومی1010 0
دکتر فائزه ابوالقاسم زاده دکتر فائزه ابوالقاسم زاده متخصصبابلدندانپزشکی ترمیمی1010 0
دکتر نويد ناصري دکتر نويد ناصري متخصصشیرازارتودانتیکس1010 0
دکتر alireza دکتر alireza متخصصمشهدجراحی دهان وفک وصورت1010 0
دکتر بهناز جوانبخت دکتر بهناز جوانبخت متخصصبیرجندرادیولوژی دهان و فک وصورت1010 0
دکتر زهرا شکیبائی دکتر زهرا شکیبائی متخصصبیرجندرادیولوژی دهان و فک وصورت1010 0
دکتر کامل  جلالی دکتر کامل جلالی متخصصمشهدجراحی دهان وفک وصورت1010 0
دکتر قادر فیضی دکتر قادر فیضی فلوشیپ تخصصیاصفهاندرمان ریشه1010 0
دکتر پویا اصلانی دکتر پویا اصلانی متخصصتهران-قمپروتزهای دندانی (ثابت و متحرک)0000 0
دکتر الهيار نزادي دکتر الهيار نزادي متخصصتهرانرادیولوژی دهان و فک وصورت0000 0
دکتر مريم احساني دکتر مريم احساني متخصصبابلدرمان ریشه0000 0
دکتر سهند سمیعی راد دکتر سهند سمیعی راد متخصصکرمانجراحی دهان وفک وصورت0000 0
دکتر علی مرسلی اهری دکتر علی مرسلی اهری متخصصتهران-کرجاندودانتیکس0000 0
دکتر مازیار خاتمی دکتر مازیار خاتمی متخصصساریجراحی لثه0000 0
دکتر فهیمه حامدی راد دکتر فهیمه حامدی راد متخصصتبریزپروتزهای دندانی (ثابت و متحرک)0000 0
دکتر مریم جراح زاده دکتر مریم جراح زاده فلوشیپکرجایمپلنت دندانی0000 0
دکتر بهفر جدیری دکتر بهفر جدیری متخصصقمدرمان ریشه0000 0
دکتر حسین حسن پناه دکتر حسین حسن پناه متخصصتهراندندانپزشکی ترمیمی0000 0
دکتر امین صبوری دکتر امین صبوری متخصصتهرانارتودانتیکس0000 0
دکتر سعیدباقرزاده خیاوی دکتر سعیدباقرزاده خیاوی متخصصاهوازدندانپزشکی اطفال0000 0
دکتر هاله رفعیان دکتر هاله رفعیان متخصصهمدانبیماریهای دهان و تشخیص0000 0
دکتر محمدرضا میرزابزرگ دکتر محمدرضا میرزابزرگ متخصصکرمانشاهبیماریهای دهان و فک و صورت0000 0
دکتر محمدرضا گلزاري دکتر محمدرضا گلزاري متخصصتهرانپروتزهای دندانی (ثابت و متحرک)0000 0
دکتر انوشيروان نيك نژاد دکتر انوشيروان نيك نژاد متخصصشیرازپریو دانتیکس0000 0
دکتر احمدرضا   دياني دکتر احمدرضا دياني متخصصتهراندندانپزشکی ترمیمی0000 0
دکتر عباس نوائی بروجنی دکتر عباس نوائی بروجنی متخصصتهرانپروتزهای دندانی0000 0
دکتر محمدرضاخراسانی دکتر محمدرضاخراسانی متخصصتهرانجراحی لثه0000 0
دکتر زینب صارمی دکتر زینب صارمی متخصصمشهددندانپزشکی اطفال0000 0
دکتر نظام الدین مصفا دکتر نظام الدین مصفا متخصصتهرانایمپلنت دندانی-پروتزهای دندانی0000 0
دکتر مانلي هوشيار دکتر مانلي هوشيار متخصصاراکرادیولوژی دهان و فک وصورت0000 0
دکتر سيده فيروزه دانشوري دکتر سيده فيروزه دانشوري متخصصنامشخصرادیولوژی دهان و فک وصورت0000 0
دکتر مرتضی سالکی دکتر مرتضی سالکی متخصصاهوازدندانپزشکی اطفال0000 0
دکتر مهدی دستورانی دکتر مهدی دستورانی متخصصتهراناندودانتیکس0000 0
دکتر مهسا یوزباشی زاده دکتر مهسا یوزباشی زاده متخصصنامشخصرادیولوژی دهان و فک وصورت0000 0
دکتر انوشه راشد محصل دکتر انوشه راشد محصل متخصصمشهددندانپزشکی اطفال0000 0
دکتر کسری طبری دکتر کسری طبری متخصصتهراندندانپزشکی ترمیمی0000 0
دکتر سهامه انصاری فر دکتر سهامه انصاری فر متخصصاهوازدندانپزشکی اطفال0000 0
دکتر فاطمه اسمی دکتر فاطمه اسمی متخصصتهراندندانپزشکی ترمیمی0000 0
دکتر پورنگ سازگار دکتر پورنگ سازگار فلوشیپکرجایمپلنت دندانی0000 0
دکتر مهدی انگجی دکتر مهدی انگجی متخصصتهرانجراحی لثه0000 0
دکتر عزيز گشاده رو دکتر عزيز گشاده رو متخصصتهرانایمپلنت دندانی-پروتزهای دندانی0000 0
دکتر محمود سلیمانی دکتر محمود سلیمانی متخصصشیرازپریو دانتیکس0000 0
دکتر هادی کاسب قانع دکتر هادی کاسب قانع متخصصتهرانپروتزهای دندانی0000 0
دکتر مهسا رشیدپور دکتر مهسا رشیدپور متخصصتهرانپروتزهای دندانی (ثابت و متحرک)0000 0
دکتر حمیدرضا مظفری دکتر حمیدرضا مظفری متخصصکرمانشاهبیماریهای دهان و فک و صورت0000 0
دکتر شهربانو رعدی دکتر شهربانو رعدی متخصصهمدانبیماریهای دهان و تشخیص0000 0
دکتر حنانه قدیریان دکتر حنانه قدیریان متخصصتهرانارتودانتیکس0000 0
دکتر صدیقه قلی زاده دکتر صدیقه قلی زاده متخصصقمدرمان ریشه0000 0

۹۳/۰۴/۱۵

۰۰:۳۵

Last updated on


به اشتراک بگذارید: