جدیدترین روشهای پیشگیری از ارتروز

ارتروز زانو و شانه یکی از شایعترین علل مراجعه بیماران به مطب پزشکان میباشد.روشهای مختلف درمانی از جمله،دارو،ورزش،فیزیوتراپی،ابدرمانی و انواع مکمل ها برای این افراد استفاده میشود که با توجه به سن بیماران ومیزان ارتروز،پاسخدهی متفاوت میباشد. یکی از بهترین روشهای حال حاضر،استفاده از پی ار پی یا سلولهای بنیادی و نیز استفاده از گاز…

ارتروز زانو و شانه یکی از شایعترین علل مراجعه بیماران به مطب پزشکان میباشد.روشهای مختلف درمانی از جمله،دارو،ورزش،فیزیوتراپی،ابدرمانی و انواع مکمل ها برای این افراد استفاده میشود که با توجه به سن بیماران ومیزان ارتروز،پاسخدهی متفاوت میباشد.

یکی از بهترین روشهای حال حاضر،استفاده از پی ار پی یا سلولهای بنیادی و نیز استفاده از گاز ازن میباشد که در کنار لیزرهای پرتوان باعث رضایتمندی ۹۰ درصدی بیماران شده است.

انجام این مدالیته ها باید توسط پزشک متبحر و با استفاده از تجهیزات مناسب انجام شود.این اقدامات هم اکنون در کلانشهر تبریز قابل انجام است.جهت مشاوره و نوبتدهی به بیمارستان الغدیر تبریز مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تبریز،نصف راه،بیمارستان الغدیر،بخش طب فیزیکی و درد،۰۴۱۲۱۸۳۶۸۵

جهت تماس مستقیم با اقای دکتر رحیمی،متخصص طب فیزیکی و درد میتوانید همه روزه از ساعت ۱۵ لغایت ۱۶ عصر با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۵۷۴۷۷۱ تماس حاصل فرمایید.

۹۴/۰۳/۰۲

۱۶:۳۵


به اشتراک بگذارید: