درباره ما

داکتاپ اطلاعات پزشکان کشور را جهت راحتی یافتن آنها، و همچنین قدردانی از زحماتشان توسط بیماران معالجه شده، در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. همچنین داکتاپ محلی برای بهترین پزشکان ایرانی است، تا بتوانند با یکدیگر بیشتر آشنا شوند.

داستان از پنج سال پیش شروع شد، زمانی که پیدا کردن یک پزشک مطمئن، دغدغه شده بود، دغدغه ای که ما اسمش رو داکتاپ گذاشتیم. اما چرا این یک دغدغه بود؟ درد چیزیه که همه آدمها از زمانی که به دنیا میآن اون رو به خوبی درک میکنن و به خوبی میشناسنش. بعضی دردها هست که باعث میشه ما نسبت به گذشته، آدم های قوی تری بشیم و این جور دردها، هرچند سخت، پایان قشنگی دارن. ولی بعضی از درد ها هست که باعث میشه ما توی زندگیمون یک چیز رنج آور رو هر روز تحمل کنیم. این ممکنه حتی بهمون اجازه نده که آرزوهامونو دنبال کنیم و ما رو متحمل رنجی کنه که خودمون رو تسلیم زندگی کنیم و نتونیم شرایط رو تغییر بدیم.

ما باید سعی کنیم تصمیم های درست و به موقعی بگیریم تا بتونیم سلامتی و آرامش ذهنی داشته باشیم. برای همین حتما باید با کسانی که متخصص و مطمئن هستند مشورت کنیم و از اونها کمک بگیریم. پس هدف داکتاپ هم دقیقا این شد که چطور به همه کمک کنه تا پزشک خودشون رو پیدا کنن و ازش مشورت بگیرن.

داکتاپ یک تیم تشکیل داد تا در راستای رسیدن به چیزی که می خواست اولین قدم ها رو برداره و چیزی رو که توی ذهنش داشت توی دنیا واقعی عملی کنه. ما توی تمام این سالها تلاش کردیم تا هر روز بیشتر و بیشتر پیشرفت کنیم. سعی کردیم تا بهترین خدماتی که می تونستیم رو به مردم ارائه بدیم و در کنار اونها باشیم، تا بهشون کمک کنیم که بهترین تصمیم رو بگیرن و با سلامتی و آرامش کنار خانواده هاشون باشن و اهدافشون رو دنبال کنن.

 

در صورتی که پزشک هستید، داکتاپ امکانات زیر را برای شما فراهم می کند:

۱-  دوستان و همکاران خوبی پیدا کنید.

۲- مسائل و مشکلات خود را از دوستانتان بپرسید.

۳-  تجرببیات ارزشمند خود را با بقیه دوستانتان در میان بگذارید.

۴٫ بیماران بیشتری شما را بشناسند.

۵-امور مربوط به فضاهای مجازی خود را به ما بسپارید.

اگر بیمار هستید:

۱- نزدیکترین پزشک به محل زندگی خود را پیدا کنید.

۲-از پزشکان معالج خود و یا خانواده تان تشکر و قدردانی کنید، و آنها را به بقیه کاربران توصیه کنید.

 

 

در صورتی که پزشک هستید برای شروع در لینک زیر می توانید ثبت نام کنید

http://www.doctop.ir/register/

 

داکتاپ  طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره میگردد. کلیه نظرات نامربوط، غیرموثق، اهانت آمیز درباره پزشکان حذف می گردد. درصورتی که موردی توسط شمامشاهده شد، لطفا ما را درجریان بگذارید تا هرچه سریعتر اقدام لازم انجام گردد.

 

13/06/19

13:02


به اشتراک بگذارید:

سوال یا نظر خود را وارد کنید

تصویر (اختیاری) کمتر از 2M با فرمت JPG