1. بی نظمی های قلبی ناشی از مواد خوراکی یا داروها

    بی نظمی های قلبی ناشی از مواد خوراکی یا داروها

    بی نظمی های قلبی می توانند  به دنبال مصرف برخی از مواد خوراکی، داروها یا سموم  ایجاد یا تشدید شوند. دارو ها : بسیاری  از داروها خود باعث آریتمی می شوند و بسیاری از داروهای دیگر در بیماران دارای آریتمی قلبی منجر به تشدید علائم می شوند. برخی از داروها...

    ادامه مطلب....

ورود به داک تاپ (مخصوص پزشکان)

پزشکان فعال

تصویر نمایه زهره لواسانی
تصویر نمایه سعيد انصارى
تصویر نمایه پشتیبانی داک تاپ
تصویر نمایه لیلا جعفری
تصویر نمایه سیدمحمدعلی رضوی زادگان جهرمی
تصویر نمایه مریم احمدی
تصویر نمایه مریم نظری
تصویر نمایه مدیریت داک تاپ
تصویر نمایه مدیر فروش داک تاپ
تصویر نمایه نسرین زارع پور
تصویر نمایه هدایت اکبری
تصویر نمایه فرهاد قربانعلی زاده
تصویر نمایه شهاب الدین بهرامی
تصویر نمایه محمود سلیمانی
تصویر نمایه حمید یوسفی
تصویر نمایه اصلان احمدی
تصویر نمایه مهناز حميدى
تصویر نمایه فرهاد میرکاظمی
تصویر نمایه مطهره میردامادی
تصویر نمایه حمیدرضا فاتح
تصویر نمایه شهرام اعظمی
تصویر نمایه حمیدرضا محمدی اصل
تصویر نمایه مهری نجات
تصویر نمایه پرستو خسروانی
تصویر نمایه فرزانه احراری
تصویر نمایه مريم انصاف گو
تصویر نمایه کسری طبری
تصویر نمایه بدرالسارات میرمحمدی
تصویر نمایه ندا اصغرزاده
تصویر نمایه ندا مقتدری اصفهانی
تصویر نمایه آسیه رضوانی
تصویر نمایه علی نقره کار
تصویر نمایه سمیه یگانه
تصویر نمایه آرش حقیقی
تصویر نمایه سید مهدی هاشمی
تصویر نمایه پريسا مرتضوي مقدم
تصویر نمایه هادی کاسب قانع
تصویر نمایه بهزاد محمودی نژاد
تصویر نمایه مریم خادم
تصویر نمایه محمدرضا محمودی هاشمی
تصویر نمایه حبیب رشادی
تصویر نمایه وحید دهقان منشادی
تصویر نمایه وحید بکرانی
تصویر نمایه مريم شريفي
تصویر نمایه پرند قشلاقی
تصویر نمایه مرتضی آقایی افشار
تصویر نمایه حسین یوسف فام
تصویر نمایه بهزاد شهر جردی
تصویر نمایه مصطفی گل نوری
تصویر نمایه داود مطهری زاد
تصویر نمایه یگانه صادقی دودران
تصویر نمایه مجید دوامی

تبلیغات

dramirezzaty
drmahboobi
drpoorsaadat
dransari
dr_seif
drrahimi
drmohammadiasl