1. بی نظمی های قلبی ناشی از مواد خوراکی یا داروها

    بی نظمی های قلبی ناشی از مواد خوراکی یا داروها

    بی نظمی های قلبی می توانند  به دنبال مصرف برخی از مواد خوراکی، داروها یا سموم  ایجاد یا تشدید شوند. دارو ها : بسیاری  از داروها خود باعث آریتمی می شوند و بسیاری از داروهای دیگر در بیماران دارای آریتمی قلبی منجر به تشدید علائم می شوند. برخی از داروها...

    ادامه مطلب....

ورود به داک تاپ (مخصوص پزشکان)

اعضای فعال

تصویر نمایه مرتضی آقایی افشار
تصویر نمایه افسانه صادق زاده بازرگان
تصویر نمایه علی نقره کار
تصویر نمایه لیلا جعفری
تصویر نمایه پشتیبانی داک تاپ
تصویر نمایه مریم خادم
تصویر نمایه فرهاد میرکاظمی
تصویر نمایه مدیر فروش داک تاپ
تصویر نمایه مطهره میردامادی
تصویر نمایه فرامرز ذاكرى
تصویر نمایه مدیریت داک تاپ
تصویر نمایه مهدیار سعیدیان
تصویر نمایه مریم احمدی
تصویر نمایه کسری کبیری
تصویر نمایه زهره لواسانی
تصویر نمایه امیر سلیمانی
تصویر نمایه امید میرشفیعی
تصویر نمایه شايان اوحدي
تصویر نمایه فرهود گوراوانچی
تصویر نمایه فاطمه اسمی
تصویر نمایه حبیب الله سلطانپور
تصویر نمایه سعيد انصارى
تصویر نمایه سید مختار جاودان نژاد
تصویر نمایه ندا مقتدری اصفهانی
تصویر نمایه سارا قدیمی
تصویر نمایه مجید ولی زاده
تصویر نمایه محمدرضا محمودی هاشمی
تصویر نمایه کیوان خسروی فرد
تصویر نمایه سعید محمدی
تصویر نمایه حمیدرضا محمدی اصل
تصویر نمایه حمیدرضا فاتح
تصویر نمایه حسین یوسف فام
تصویر نمایه امیر مدیر
تصویر نمایه عبدالمجید احمدزاده
تصویر نمایه هدایت اکبری
تصویر نمایه برژانت جزنی
تصویر نمایه فرزانه حسینی اصل
تصویر نمایه محجوبه گلداني مقدم
تصویر نمایه سيد محمد باقر فضل جو
تصویر نمایه مهدی عبدلی
تصویر نمایه محمد کرمان ساروی
تصویر نمایه سارا فرزانه
تصویر نمایه حمید یوسفی
تصویر نمایه مجید دوامی
تصویر نمایه جمشید رحیمی
تصویر نمایه سید جلال الدین نقشبندی
تصویر نمایه شهرام اعظمی
تصویر نمایه محمد تقی سمیع زاده
تصویر نمایه ندا اصغرزاده
تصویر نمایه آتنا سادات بیداد
تصویر نمایه شهاب الدین بهرامی
تصویر نمایه حسام الدین سجادی

تبلیغات

drhashemi
dramirezzaty
drmahboobi
drpoorsaadat
dransari
dr_seif
drrahimi
drmohammadiasl