کشیدن نخ دندان

کشیدن روزانه نخ دندان بهترین راه برای تمیز کردن سطوح بین دندانی و زیر لثه می باشد. نخ دندان نه تنها به تمیز کردن این سطوح کمک می کند بلکه باعث از هم گسیختن شبکه¬های باکتریایی پلاک دندان شد. و مانع ایجاد یک شبکه پیچیده و در هم تنیده¬ای از باکتریهای مختلف می شود و…

کشیدن روزانه نخ دندان بهترین راه برای تمیز کردن سطوح بین دندانی و زیر لثه می باشد. نخ دندان نه تنها به تمیز کردن این سطوح کمک می کند بلکه باعث از هم گسیختن شبکه¬های باکتریایی پلاک دندان شد. و مانع ایجاد یک شبکه پیچیده و در هم تنیده¬ای از باکتریهای مختلف می شود و از این طریق مانع آسیب به لثه، دندان و استخوان فک می شود.
1- 40-30 سانتی متر از نخ دندان را جدا کنید و آنرا دور انگشتان و سط هر دو است به نحوی پیچید که حدود 5 سانتی متر نخ بین دو دست شما قرارگرفته باشد.
2- از انگشت شصت و سبابه به جهت هدایت نخ در بین دندانها استفاده کنید. به آهستگی نخ را از محل تماس دو دندان عبور دهید.
3-  نخ را به شکل (C) دور هر دندان در آورده و حرکت بالا و پایین را انجام دهید. این حرکت را آنقدر تکرار کنید که تمیز شدن دندان را احساس کنید.
نگهدارنده¬های نخ دندان برای کسانی که نمی توانند به این روش عمل کنند توصیه می شود

دندانپزشکی خانوادگی ا هوازکارنیک
دکتر محمد شوریابی
جراح دندانپزشک، دندانساز، متخصص بیماریهای دهان
عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز
بدینوسیله ضمن عرض خوش آمد به شما از حسن اعتماد تان به دندانپزشکی اهواز کارنیک قدردانی می کنیم. اولویت و هدف ما ارائه خدمات پیشگیری و درمانی دندانپزشکی با بهترین کیفیت در یک محیط آرام و دوستانه است. ما روزآمدترین درمان¬های دندانپزشکی در زمینه ترمیم و زیبایی دندان، ساخت دندان مصنوعی ثابت و متحرک، عصب کشی، ایمپلنت، بیماریها و جراحی های دهان را به مراجعین¬ ارائه می کنیم . قادریم تمام درمان ها ونیازهای دندانپزشکی شما و خانواده تان را برآورده سازیم تا نیازی به مراجعه به مرکز درمانی دیگری نداشته باشید(مگر در موارد خاص). به شما کمک میکنیم تا زیبایی و سلامت دهان و دندان خود را به طور کامل بدست آورده و آنرا به صورت طولانی مدت حفظ کنید تا به این صورت لبخند زیبای رضایتمندی را بر لبانتان بنشانیم . ما خود را متعهد می دانیم ، تمام اطلاعات مورد نیازی را که در زمینه دندانپزشکی لازم دارید را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید تصمیم صحیح در مورد نیازهای درمانی خود را با ذهنی بازتر و خاطری آسوده¬تر بگیرید. در این راستا علاوه برآمادگی همکاری با شما جهت ارائه خدمات مشاوره قبل از درمان توجه شما را به موارد زیل نیز جلب می کنیم.
1-دندانپزکشی اهواز کارنیک در راستای اهداف خود پیامک¬های رایگان نکات بهداشتی دهان و دندان را به تلفن همراه مراجعین خود ارسال می کند.
2- دندانپزکشی کارنیک اهواز به صورت ماهانه مطالب متنوع و مفید دندانپزشکی را در قالب یک فایل الکترونیکی نوشتاری به ایمیل متقاضیان ارسال می نماید در صورت تمایل به دریافت این مطالب یک ایمیل که در آن نام و نام وخانوادگی¬تان ذکر شده باشد را به ایمیل زیر ارسال نمائید.
Ahvazdandan @ yahoo. Com
3- دندانپزکشی اهوازکارنیک  برای مراجعین خود به صورت دوره¬ای تخفیف¬های ویژه و درخور توجهی را ارائه می کند که از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود. لطفاً شماره تلفن همراهی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود نکرده¬اید را در اختیار پذیرش قرار دهید.
4-در صورت نیاز به دریافت درمان دندانپزشکی اورژانس ما سعی خواهیم کرد به هر صورت ممکن وقت ملاقات خارج از نوبت را برای شما ترتیب دهیم .چنانچه زمانی نیاز به دریافت درمان اورژانس دندانپزشکی داشتید کافی است با شماره 09368917378 تماس بگیرید. ساعات پاسخ گویی ا ز 7 صبح تا یازده شب میباشد.
5- دندانپزشکی کارنیک اهواز منتظر دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات خلاقانه شما در زمینه دندانپزشکی میباشد و بطریق شایسته از بهترین انتقاد و پیشنهاد تقدیر خواهدکرد. علاوه بر ملاقات حضوری شما می توانید نظرات خود را از طریق زیر به ما اعلام فرمایید.
06132231339 تلفن ثابت
093968917378 همراه

۹۳/۰۹/۲۸

۱۵:۱۶


به اشتراک بگذارید: