کربوکسی تراپی در پوست و زیبایی

کربوکسی تراپی به منظور جوانسازی پوست و کلاژن سازی با استفاده از تزریق گاز دی اکسید کربن صورت می گیرد. در واقع کربوکسی تراپی با افزایش گردش خون و مویرگ سازی موجب جوانسازی و کلاژن سازی پوست می شود.

 

نحوه عملکرد کربوکسی تراپی

دی اکسید کربن با بازدم از بدن ما خارج می شود در واقع دی اکسید کربن در همه حالت در بدن ما وجود دارد و به گردش خون بدن کمک می کند با تزریق دی اکسید کربن در ناحیه مورد نظر می توان موجب افزایش گردش خون در آن ناحیه شد.

گاز مورد استفاده در کربوکسی تراپی کاملا بی ضرر و غیر آمبولیک است و با استفاده از دستگاه میزان گاز تزریقی سنجیده می شود . کروکسی تراپی یک روش کاملا ایمن و بی عارضه می باشد .

برای تزریق گاز co2 از دستگاه کربوکسی استفاده می شود در ابتدا دستگاه کربوکسی که مانند پمپ عمل می کند به گاز co2 متصل می شود . بدون هیچ گونه خونریزی توسط دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو گاز co2 به وسیله سوزن خیلی باریک و نازک وارد ناحیه مورد نظر می شود. به هیچ عنوان  نباید نگران دفع گاز هایی شوید که وارد بدن شما می شود زیرا گازهای وارد شده به داخل بدن توسط بافت های بدن جذب می شود و به وسیله ریه دفع می شود

برای دریافت بهترین نتیجه، کربوکسی تراپی باید حدود ۶ تا ۱۰ جلسه صورت گیرد. ماندگاری اثر کربوکسی تراپی در هرفردی متفاوت است و به طور معمول  بین ۶ ماه تا ۱۲ سال است.

رفع سیاهی دور چشم با کربوکسی تراپی

بسیاری از افراد در نواحی زیر چشمشان سیاهی مشاهده می شود که این امر موجب کاهش زیبایی چهره آن ها گردیده است و آن ها را بسیار آزرده خاطر کرده است سیاهی و تیرگی دور چشم بدلیل عدم گردش خون است می توان با استفاده از کربوکسی تراپی و تزریق گاز co2 در این ناحیه با افزایش گردش خون سیاهی و تیرگی اطراف چشم را ازبین برد باید توجه نمایید که برای دریافت نتایج نهایی دوره درمان را بطور کامل سپری کنید .

 

 

عوارض کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یک روش کاملا ایمن و بی عارضه می باشد ممکن است بعد از کربوکسی تراپی کبودی و تورم مختصری در ناحیه مورد نظر مشاهده شود که به مرور زمان از این کبودی ها و تورمات کاسته می شود و جای نگرانی ندارد .

  تصویر پروفایل نویسنده:دکتر امیر سلیمانی
  پروفایل داک تاپ
  گفتگو با دکتر امیر سلیمانی
  سایر مقالات دکتر امیر سلیمانی

  کانال تلگرام بهترین پزشکان ایران | داک تاپ

  کانال تلگرام بهترین پزشکان ایران | داک تاپ

  بستن
  تبلیغات:

  داک تاپ از تمامی علاقه مندان به بازاریابی و تولید محتوی بصورت تمام وقت و یا پاره وقت-دورکاری دعوت به همکاری می کند. جهت فرستادن در خواست خود به این صفحه مراجعه بفرمایید.

  کار پاره وقت در داک تاپ

  همکاری با داک تاپ