دکترساسان صلاحی

مرتبه علمی :

تحصیلات :

منطقه، شهر:
دکترساسان صلاحی عضو داک تاپ نیستند، و در حال حاضر از سوال شما مطلع نمی شوند.

 

 

اگر به دکترساسان صلاحی مراجعه داشته اید:

 • در صورت امکان، تجربیاتتان از مشکلات و بیماریتان، نحوه برخورد، قدرت تشخیص و منظم بودن نوبت دهی ایشان، شرایط و امکانات مطب و … با دیگر کاربران به اشترک بگذارید.
 • لطفا شهر محل طبابتشان، را حتما در نظرتان ذکر کنید. چنانچه آدرس و یا شماره تلفن جدیدی از ایشان دارید، می توانید به عنوان نظر در زیر همین متن درج کنید.
 • هدف از نظرات، صرفا معرفی توانایی های پزشکان محترم و کمک به دیگر کابران جهت انتخاب پزشک مناسب می باشد. اینجا محلی برای شکایات نیست، لطفا جانب ادب را رعایت کنید، درغیراینصورت از تایید نظر شما معذوریم.

 

 

 

اگر شما دکترساسان صلاحی می باشید:

 • در این قسمت در سایت داک تاپ|شبکه حرفه ای پزشکان عضو شوید. پس از بررسی صحت اطلاعات وارد شده، توسط کارشناسان سایت، این صفحه به پروفایل شما در داکتاپ، لینک خواهد شد.
 • اگر در اطلاعات مندرج، اشتباهی وجود دارد، پس از ثبت نام در داک تاپ، اطلاعات شما اصلاح خواهد شد. توجه کنید که ثبت نام در سایت نشان دهنده احراز هویت شما برای کارشناسان سایت خواهد بود.
 • در صورت داشتن هرگونه درخواست دیگر، پیشنهاد جهت بهبود سایت، ویا سفارش تبلیغات و .. با ایمیل سایت support اتساین doctop.ir با ما در تماس باشید.

پزشکان پیشنهادی داک تاپ:

داکتاپ پزشکان زیر را مرتبط با جستجوی شما تشخیص داده است . با کلیک بر روی تصویر پروفایل و یا نام پزشکان زیر می توانید شماره تماس و تلفن، آدرس و .. را بدست آورید همچنین با ارتباط آنلاین با پزشک مربوطه از طریق بخش نظرات و سوالت ، سوالات خود را بصورت آنلاین بپرسید و درخواست نوبت دهی اینترنتی کنید. بیشتر پزشکان داکتاپ به درخواستهای اینترنتی تخفیف می دهند.

تصویر پروفایلنام و نام خانوادگیمدرک تحصیلیشهرهاتخصصامتیاز داک تاپمقالاتسوالات و نظراتپاسخ هامطالب ارسالی
مهدي كدخدازاده مهدي كدخدازاده متخصصتهرانجراحی لثه22174 3
بابک عموئیان بابک عموئیان متخصصبابلجراحی لثه6060 0
امین خلیل نژاد امین خلیل نژاد متخصصتهرانجراحی لثه0000 0
مازیار خاتمی مازیار خاتمی متخصصساریجراحی لثه0000 0

نظرات

 1. اعظم صلاحی

  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۲ ۴:۲۷ ق.ظ

  سلام من ساکن مشهد هستم و چند ماهی هست که از درد لثه هام خیلی عذاب میکشم دکتر رفتم میگن کپسول بخور چرک کرده خوردم ولی خوب نشدم شما اگه میشه راهنمای کنید ممنون منتظر جواب هستم

اضافه کردن یک نظر