دکتراعظم مهرعلیان

مرتبه علمی :

تحصیلات :

منطقه، شهر:
دکتراعظم مهرعلیان عضو داک تاپ نیستند، و در حال حاضر از سوال شما مطلع نمی شوند.

 

 

اگر به دکتراعظم مهرعلیان مراجعه داشته اید:

 • در صورت امکان، تجربیاتتان از مشکلات و بیماریتان، نحوه برخورد، قدرت تشخیص و منظم بودن نوبت دهی ایشان، شرایط و امکانات مطب و … با دیگر کاربران به اشترک بگذارید.
 • لطفا شهر محل طبابتشان، را حتما در نظرتان ذکر کنید. چنانچه آدرس و یا شماره تلفن جدیدی از ایشان دارید، می توانید به عنوان نظر در زیر همین متن درج کنید.
 • هدف از نظرات، صرفا معرفی توانایی های پزشکان محترم و کمک به دیگر کابران جهت انتخاب پزشک مناسب می باشد. اینجا محلی برای شکایات نیست، لطفا جانب ادب را رعایت کنید، درغیراینصورت از تایید نظر شما معذوریم.

 

 

 

اگر شما دکتراعظم مهرعلیان می باشید:

 • در این قسمت در سایت داک تاپ|شبکه حرفه ای پزشکان عضو شوید. پس از بررسی صحت اطلاعات وارد شده، توسط کارشناسان سایت، این صفحه به پروفایل شما در داکتاپ، لینک خواهد شد.
 • اگر در اطلاعات مندرج، اشتباهی وجود دارد، پس از ثبت نام در داک تاپ، اطلاعات شما اصلاح خواهد شد. توجه کنید که ثبت نام در سایت نشان دهنده احراز هویت شما برای کارشناسان سایت خواهد بود.
 • در صورت داشتن هرگونه درخواست دیگر، پیشنهاد جهت بهبود سایت، ویا سفارش تبلیغات و .. با ایمیل سایت support اتساین doctop.ir با ما در تماس باشید.

پزشکان پیشنهادی داک تاپ:

داکتاپ پزشکان زیر را مرتبط با جستجوی شما تشخیص داده است . با کلیک بر روی تصویر پروفایل و یا نام پزشکان زیر می توانید شماره تماس و تلفن، آدرس و .. را بدست آورید همچنین با ارتباط آنلاین با پزشک مربوطه از طریق بخش نظرات و سوالت ، سوالات خود را بصورت آنلاین بپرسید و درخواست نوبت دهی اینترنتی کنید. بیشتر پزشکان داکتاپ به درخواستهای اینترنتی تخفیف می دهند.

تصویر پروفایلنام و نام خانوادگیمدرک تحصیلیشهرهاتخصصامتیاز داک تاپمقالاتسوالات و نظراتپاسخ هامطالب ارسالی
محسن فیاض محسن فیاضمتخصصتهرانبیماریهای پوست11315328 0
شمس الديني شمس الدينيمتخصصتهرانبیماریهای پوست270270 0
سعداله شمس الدینی سعداله شمس الدینیمتخصصکرمانبیماریهای پوست110110 0
وحيد سپهر وحيد سپهرمتخصصمشهدبیماریهای پوست6060 0
دکتر حمید وحیدی دکتر حمید وحیدیمتخصصتهرانبیماریهای پوست6060 0

نظرات

 1. خه بات مجیدی

  ۱۱ام آذر ۱۳۹۲ ۲:۳۹ ق.ظ

  ایشون در نحوه ی تعامل و برخورد با مریض ها و مراجعینشون(با توجه به فاصله ی زمانی سال 85 و 86 شمسی) دریکی از بیمارستان های دولتی شهر قزوین دارای جدیت در کار خود هست اما گاه تعدد مریض ها و فشار کاری بیش از حد سبب بروز واکنش ناخواسته ای چون عصابنیت از سوی ایشون می شد .
  به هر حال من از کار ایشون راضی بودم . و در زمینه ی درمان پوستی من به نسبت موفق عمل کردند

 2. مهرپویا

  ۶ام خرداد ۱۳۹۴ ۵:۲۱ ب.ظ

  شماره تماس:
  ۰۲۸-۳۳۲۲۸۷۸۶
  خیابان دانشگاه(شهید بابایی)

اضافه کردن یک نظر