رینوپلاستی بدون جراحی

رینوپلاستی بدون جراحی شامل پروسه هاییست که درانها با تزریق ،لیفت و… سایز و شکل بینی تغییر میکند.

 

Top2

در این پروسه از سه مرحله اساسی نام میبرم؛

تزریق جهت شکل دادن به بینی برای حذف برجستگی میانی بینی و برجسته کردن نوک بینی یا ایجاد تیغه بینی دربینی های پخش دارای تیغه میانی کوتاه. در این تزریق از فیلر های کلسیم هیدروکسی آپاتایت استفاده میشود و عمری معادل سه تا ده سال بسته به کیفیت ماده مصرفی خواهد داشت.

لیفت یا جبران افتادگی سر و نوک بینی که توسط نخهای کوگ(cog) انجام شده و بدون جراحی و با کمترین آسیب سر بینی را بالا آورده و حتی روی بینی قوس ایجاد میکند.

مهمترین پروسه کوچک کردن بینی با تزریق آنزیم هیالورونیداز است که سال ۲۰۱۰ توسط پزشکی بنام دکتر سهیل کانچوالا در امریکا ابدای و معرفی شد و تا کنون چهارسال است که توسط بنده استفاده میشود.

در این روش آنزیم هیالورونیداز بافتی تیپ ۴ یا ۵ بداخل غضروفهای بینی با تکنیک خاصی تزریق شده و باعث کاهش ماده بین سلولی در بافت عضروف میشود که به نوبه خود باعث کوچک شدن بینی میگردد.

تزریقات بصورت هفتگی انجام شده و معمولا کسب نتیجه نهایی بین چهارتاشش هفته زمان میبرد.این روش در چهار سال انجام شده و تاکنون بازگشت گزارش نشده است اما بطور کلی تغییر اندازه بینی بصورت افزایش یا کاهش  بین یک چهارم تا یک پنجم سایز اولیه در ماههای اول پس از تزریق ممکن است.خوشبختانه هیچ عارضه ای در این روش مشاهده نشده است.

به عکس بالا دقت کنید ؛ برای بینی ایشان از هرسه روش استفاده شده  یا برای تصویر اول و معرف متن فقط از تزریق کوچک کننده و هیدروکسی آپاتایت استفاده شده است.

موفق و سلامت باشید

  تصویر پروفایل نویسنده:دکتر کاظم اردکانیان
  پروفایل داک تاپ
  گفتگو با دکتر کاظم اردکانیان
  سایر مقالات دکتر کاظم اردکانیان

  کانال تلگرام بهترین پزشکان ایران | داک تاپ

  کانال تلگرام بهترین پزشکان ایران | داک تاپ

  اینستاگرام بهترین پزشکان ایران

  اینستاگرام داک تاپ | بهترین پزشکان ایران

  بستن
  تبلیغات:

  داک تاپ از تمامی علاقه مندان به بازاریابی و تولید محتوی بصورت تمام وقت و یا پاره وقت-دورکاری دعوت به همکاری می کند. جهت فرستادن در خواست خود به این صفحه مراجعه بفرمایید.

  کار پاره وقت در داک تاپ

  همکاری با داک تاپ