عضویت در داک تاپ | شبکه حرفه ای پزشکان

slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer
slide layer

با ثبت نام در داک تاپ، شما در دنیای اینترنت بیشتر دیده می شوید واز امکانات داک تاپ برای نوبت دهی و ارتباط با مراجعانتان استفاده می کنید. سئوی داک تاپ بسیار بالاست و نام شما به سرعت در نتایج موتورهای جستجو ظاهر خواهد شد. و مهمتر از همه با همکاران خود در سراسر ایران دوست شده و با آنها اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. 
موجب افتخار ماست که تا کنون حدود۱۲۰۰ پزشک در طی تنها دو سال به ما اعتماد کرده و عضو داک تاپ شده اند.  فرآیند عضویت در داک تاپ کاملا بصورت آنلاین است و پس از ثبت نام، کارشناس پشتیبانی شما را با ایمیل و پیامک، راهنمایی خواهد کرد. لطفا ادامه این متن را تا انتها مطالعه بفرمایید و چنانچه هنوز نیاز به پشتیبانی تلفنی دارید، با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۵۹۴۲۱ در ساعات اداری(۸-۱۴) و یا با شماره موبایل ۰۹۳۶۹۱۶۵۸۴۷ تماس بگیرید.

ارتباط با ادمین telegram

نحوه عضویت به این صورت است که پس از تکمیل فرم زیر، و کلیک بر روی “ثبت نام” وارد درگاه بانک ملت می شوید و عملیات پرداخت اینترنتی را انجام میدهید(برای اینکار بایستی رمزدوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید). در صورت هر گونه مشکل در حین ثبت نام با ایمیل مشخصات خود به آدرس support[at]doctop.ir می توانید مشکل و یا درخواست عضویت خود را مطرح نمایید. در صورتیکه خدمات مورد نظر شما در طرح های پیشنهادی ما موجود نیست با آیدی تلگرام @doctop_ir مکاتبه نمایید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۵۵۹۴۲۱ تماس بگیرید.
داک تاپ دارای مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت کشور جمهوری اسلامی ایران است و طبق قوانین تجارت الکترونیکی این مجموعه فعالیت میکند، که مهمترین این قوانین به شرح زیر است: 
**در قیمت های اعلام شده ۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده منظور شده است. 
** داک تاپ کلیه خدمات خود را گارانتی بدون قید و شرط می کند. درصورت نارضایتی از خدمات ارائه شده،مبلغ ده هزارتومان جهت هزینه های ثابت کسر شده و بقیه وجه عودت خواهد شد . تقاضای انصراف تا هفت روز پس از تاریخ خرید، می تواند از طریق شماره مستقیم پیامک داک تاپ ۰۲۱۶۶۰۱۹۲۲۶ و یا ایمیل info{@}doctop.ir ارسال گردد، در مورد طرح های شامل وبسایت این گارانتی یک ماهه است .

***جهت مشاهده نمونه های موفق پزشکانی که در داک تاپ فعالیت می کنند به اینجا مراجعه کنید. داک تاپ با بهترین و فعالترین پزشکان عضو مصاحبه هایی را انجام می دهد. برای نمونه می توانید موارد زیر را مطالعه بفرمایید.

****جهت مشاهده مزایای سایتهای طراحی شده توسط داک تاپ به اینجا مراجعه کنید.

***** لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید، و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی با ادمین تماس بگیرید: telegram

فرم عضویت در داک تاپلطفا یکی از حالات زیر را برای اشتراک انتخاب کنید:

عضویت پایه-         هزینه سالیانه فقط   199,000 تومان

عضویت نقره ای= عضویت پایه + ایجاد سایت اختصاصی به سبک و سیاق داک تاپ + دامین         هزینه سالیانه فقط   650,000 تومان

عضویت طلایی = عضویت نقره ای+ شش ماه تبلیغ بنری سایت شما در داک تاپ         هزینه سالیانه فقط   900,000 تومان

عضویت ویژه --مخصوص پزشکان مقیم تهران (مصاحبه حضوری داک تاپ + عضویت طلایی)         هزینه سالیانه فقط   1,500,000 تومان